7

מנוחה לטובת הגביע השבדי

גטבורג וגפלה נפגשות בשמינית הגמר - גפלה משחקת בחוץ איום ונורא, גפלה אמורה לנצל זאת. בליגה האמריקאית אנו מאמינים כי יוסטון תגבור על ניו יורק במשחק ליגה

יום רביעי 04 יולי 2007
מתן שמי

טופס הווינר של יום חמישי מכיל בין השאר את משחקי ווימבלדון, משחק מהגביע השבדי משחקי הקופה אמריקה, משחק מהליגה האמריקאית בכדורגל ומשחק מה-WNBA.

משחק מספר 75: גטבורג - גפלה

גפלה קבוצה חוץ איומה ובשנה שעברה השיגה רק תשע נקודות מחוץ לביתה בעוד שבמשחקי הבית השיגה 22 נקודות. העונה גפלה ממשיכה את המסורת ובששת משחקי החוץ העונה לא השיגה אף ניצחון.

גטבורג לעומתה לא קבוצה מבריקה אך בביתה היא טובה מאוד. שתי הקבוۦות כבר נפגשו העונה בליגה בביתה של גטבורג והמשחק הסתיים עם ניצחון 0:2 לגטבורג. גפלה העונה עם 16 נקודות, רק שתיים במשחקי חוץ. למרות שמדובר במשחק גביע, גפלה חלשה מאוד ותפסיד גם הפעם. ההימור: 1, יחס 1.55.

משחק מספר 77: סה"כ שערים גטבורג/ גפלה

גטבורג הביתית היא קבוצת התקפית בינונית ובשנה שעברה הבקיעה בממוצע 1.5 שערים למשחק. גפלה בעצמה לא מבריקה מבחינת שערים ובעונה החולפת במשחקיה כבשה בממוצע שער למשחק.

גטבורג מגיעה למשחק הגביע לאחר שבחמשת משחקיהȠהאחרונים הובקעו בממוצע שלושה שערים. לדעתי שתי הקבוצות ישמרו על הסטטיסטיקה ולא יכבשו יותר משלושה שערים. ההימור: X, יחס 1.80.

משחק מספר 86: יוסטון - ניו יורק

יוסטון מגיעה למשחק הזה בכושר אדיר ובחמשת משӗקיה האחרונים היא השיגה ארבעה ניצחונות ותיקו. ניו יורק היא ההפך המוחלט מיוסטון כשהיא בכושר נוראי ובשלושת משחקיה האחרונים השיגה נקודה בודדה.

יוסטון קבוצה מצוינת ויספיק לה ניצחון אחד משני משחקיה החסרים כדי לעלות למקום הראשון. לעומתה ניו יורק קבוۦת חוץ חלשה ובשנה שעברה ניצחה משחק אחד מתוך 17 משחקים מחוץ לביתה. המארחת תגיע למשחק בכוחות מחודשים לאחר שהחתימה חלוץ חדש מלוס אנג'לס גלאקסי. יוסטון טובה יותר ותנצח את המשחק. ההימור: 1, יחס 1.80.

שיהיה בהצלחה לכולם...

תגובות

טלספורט בפייסבוק