מכבי: צד שלישי טירפד העסקה

מכבי ת"א שלחה היום מכתבים חריפים למכבי פ"ת ולעומר גולן בעקבות הפרת ההסכם בין הצדדים. בין השאר טוענים במכבי כי "צא שלישי" היה מעורב בטרפוד העסקה

יום חמישי 05 יולי 2007
אשר גולדברג
מכבי ת"א, באמצעות גורמיה המשפטיים, שלחה היום שני מכתבים חריפים בߒין הפרת ההסכם שלה עם עומר גולן. אחד נשלח עבור השחקן עצמו ואחד עבור מכבי פ"ת.

במכתבים טוענת מכבי ת"א, בין השאר, כי נגרם לה נזק גדול בעקבות כך שהשקיעה זמן ארוך ומאמץ גדול במו"מ עם השחקן ובמהלך אותה תקופה נמנעה הקבוצה מניהול מו&quɯt;מ עם שחקנים אחרים בעלי אותו תפקיד כגולן וכן שיחררה משורותיה שחקנים בתפקידו.

עוד טענה מכבי ת"א במכתב, כי מעורבותם הנראית לעין של צדדים אחרים בפרשה נותנת יסוד יותר מסביר להנחה כי הפרת ההסכם היא רק תשתית להעברה או השאלה עתידית לקבוצה אחרתȮ

במכבי ת"א הבהירו במכתב, כי אם וכאשר יתברר שבכוונת מכבי פ"ת להעביר או להשאיל את גולן לקבוצה אחרת, במהלך התקופה בה אמור השחקן, כביכול, לשחק בשורות מכבי פ"ת, תגיש הקבוצה תביעה בכדי למנוע את העברת גולן לכל קבוצה אחר۪, בארץ או בחו"ל.

כמו-כן צויין במכתבים, כי מכבי ת"א שומרת לעצמה את הזכות לתבוע הן את השחקן והן את מכבי פ"ת בגין הפרת ההסכם שעוברת, לדברי הקבוצה, על כללי ותקנוני פיפ"א.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק