יבריץ' הצטרף: נצליח יחד

השוער המונטנגרי נחת בהולנד והספיק לערוך אימון התעוררות במכבי ת"א. יבריץ' סיפר: עד Ӣכשיו הכל בסדר גמור - אני שמח שחתמתי במכבי. בית"ר ומכבי נפגשו אמש

יום שישי 06 יולי 2007
אשר גולדברג

מכבי ת"א פתחה את יומה השני במחנה האימונים בהולנד. שוער הקבוצה, דרגוסלב יבריץ' (דרגו) שחתם אמש בקבוצה לעונה נחת בלילה והצטרף למחנה האימונים.

כבר ב۩עות הבוקר השתתף יבריץ' עם שאר חבריו החדשים לקבוצה באימון העוררות. יבריץ אמר הבוקר עם הצטרפותו: "חתמתי אתמול על החוזה ואני שמח מאוד על כך. אני חושב שאנחנו צריכים להצליח ביחד, אני והקבוצה. בלילה הגעתי למחנה האימון בהולנד ועד עכשיו הכל נראה בסדר גמור&quɯt;.

על שיתוף הפעולה הצפוי עם מילאן מרטינוביץ' אמר יבריץ' לאתר הרשמי של מכבי תל אביב: "מילאן הוא בחור טוב ושחקן טוב ואני, באופן נורמאלי, מרוצה ששחקן מארצי ישחק איתי ואני שמח על כך".

מידי בוקר תערוך הקבוצה אימەני עוררות אשר כוללים תרגילי מתיחות ותנועה. הבוקר נערך האימון בחדר הכושר במתקן האימונים. בהמשך היום צפויים לשחקנים שני אימונים נוספים, האחד בבוקר והשני אחה"צ.

אמש בשעות הערב והלילה נפגשו שחקני ומנהלי מכבי ת"א עם אלו של בית"ר ירושלים ېשר שוהה אף היא במתקן האימונים בצוותא עם הצהובים.

צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א - maccabi-tlv

תגובות

טלספורט בפייסבוק