בניון ובאבל הוצגו בליברפול

ߔקשר הישראלי קיבל את החולצה מספר 11 ואמר: אני מאוד שמח להצטרף, באתי לעבוד קשה. בניטז אמר: יוסי הוא שחקן שרציתי מאוד להביא לקבוצה

יום שישי 13 יולי 2007
אשר גולדברג
אחרי שנסגרה עסקת יוסי בניון לליברפול, הוצג הקשר הישראלי במסיבת עיתונאים מיוחדת לצידו של השחקן השני שהחתימה הקבוצה השבוע, ראיין באבל.

בניון שילבש את החולצה מספר 11 שהתפנתה על-ידי מארק גונזאלס, אמר במסיבת העיתונאים: "אני שמח מאוד להצטרף לליברפול. באתי לעבוד קשה ואני מקווה להצליח כאן". רפא בניטז סיפר מדוע החתים את השחקן: "יוסי הוא שחקן שרצינו מאוד, ואני שמח מאוד לראות אותו כאן".

באבל שהגיע מאייאקס קיבל את החולۦה מספר 19. השחקן ההולנדי בן ה-20 הוחתם לחמש שנים. מאמן ליברפול שיבח את השניים והבטיח לאוהדי הקבוצה כי מצפה להם עונה חלומית בעונה הקרובה. "לבניון ולבאבל יש איכויות חשובות, מדובר בשתי מוחות מאד יצירתיים אשר האוהדים שלנו מאד יאהבו.

"לאȠאכחיש",הוסיף הספרדי, "אני הערכתי את שני השחקנים הללו כבר הרבה זמן, אך מה ששימח אותי בהחתמתם היא העובדה ששניהם רצו להגיע למועדון שלנו כל כך ולזכות עימו בתארים. 

"ראיין הוכיח את כישוריו הרבים באליפות אירופה עד גיל 21 בחודש שעבר בעוד בניון בעיני הוא שחקן קישור נפלא שיכול גם לשחק מתחת לחלוץ. יש בינו לבין לואיס גארסיה דימיון מסוים ואני בטוח שהוא יהווה בעיה לכל הגנה שתתמודד מולו", הוסיף אחד המאמנים השמחים ביותר בבריטניה בעת האחרונה.

צילום: רויטרס

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק