סלע ואוקון עלו לגמרים שונים

טניס: דודי סלע השלים הערב ניצחון מרשים בחצי גמר קורדובה 5:7, 2:6 על איבו מינאר והעפיל לגמר הטורניר. בעקבות הניצחון יעפיל סלע למקום ה-150 בדירוג העולמי

יום ראשון 08 יולי 2007
מערכת TELESPORT
הטניסאי הישראלי, דודי סלע השלים ניצחון מרשים 5:7, 2:6 על איבו מינאר והעפיל לגמר הצ'לנדר בקורדובה (סך פפרסים של 125,000 דולר). 

דודי סלע לא רק שהניצחון מעניק יוקרה, אלא גם עלייה בדירוג העולמי. אוקון שהעפיל בעקבות העליה ߜחצי הגמר למקום ה-170 בעולם, צפוי להעפיל למקומות 140 בעולם אם יזכה בטורניר עצמו. 

כעת דודי סלע מחכה למנצח בחצי הגמר השני,  בין דיק נורמן הבלגי (מדורג 8 בטורניר) לבין אדריאן מנדז הספרדי. 

אוקון בגמר טורניר הצȧלנג'ר באלנוי
שעה קלה לאחר הניצחון של דודי סלע, הגיעו חדשות טובות מטורניר אחר בסבב הצ'לנג'ר כשנועם אוקון העפיל לגמר טורניר אילנוי לאחר ניצחון 6:3, 6:7, 3:6. 

אוקון שנשבר לראשונה במערכה הראשונה במשחקון השמיני ופיגר 5:3 לא הצליח לנצח את משחקון ההגשה שלו והפסיד את המערכה הראשונה רק בכדי לעלות למערכה השנייה שם גם עמד בפני הפסד כשפיגר 5:3. אך הישראלי הצליח לשמור על משחק ההגשה הבא שלו ושבר אחר כך בכדי לגרור את המערכה לשובר שוויון אותו ניצח 6:7.

לאחר פיגור 2:1 במערכה השלישית אוקון השטלת על המשחק עלה ל-2:3 ומיד אחר כך טיפס ל-3:5 עם שתי שבירות מהירות. בסוף הוא הגיש עבור הניצחון ועלה לגמר בסטייל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק