7

הפתרון של חיפה: אושרי גיטה

אחרי שהתברר כי יהיה קשה לצרף את עומר גולן או יניב עזרן, מנסים במכבי חיפה להחזיר את אושרכ גיטה. מקורב לגיטה: הוא יבקש שיפור בתנאים. רוסו יצטרף בקרוב למרות כתובות נאצה נגדו

יום שני 09 יולי 2007
הדס גרינברג

אחרי שהתברר לראשי מכבי חיפה כי יהיה זה כמעט בלתי אפשרי לצרף את עומר גולן או יניב עזרן, נזכרו במכבי חיפה בחלוץ אחר, אושרי גיטה.

גיטה שכרטיס השחקן שלו שייך למכבי חיפה, שותף בשבת האחרונה במשחק מול גלוריה ביסטריצה וגילה כושר לא רע. הוא עזב את מכבי חיפה לפני ארבע שנים ונדד לקבוצות מהליגה הלאומית בינהן הפועל עכו, הפועל חיפה והפועל נצרת עילית.  את שנתו האחרונה החל השחקן בהפועל רעננה ובהמשך עבר להכח עמידר רמת גן וירד איתה ללאומית.

גיטה מעונין להישאר ӑמכבי חיפה, אך לא בכל מחיר. מקורב לשחקן אמר היום: "אושרי רוצה לשחק במכבי חיפה וזה יהיה כבוד גדול עבורו, אך יחד עם זאת הוא לא מעוניין שיתייחסו אליו כשחקן ששווה יותר משקל וחצי.  על מנת שאושרי גיטה ישאר בחיפה ההצעה של הירוקים צריכה להיות גבוהה מספיק̠כדי לרצות אותו".

במכבי חיפה משוכנעים כי ג'ובאני רוסו יחתום בימים הקרובים בקבוצה. נגד רוסו רוססו כתובות נאצה על קירות משרדי מכבי חיפה, אך הדבר לא מרתיע את רוני לוי שנחוש לצרף את רוסו לעונת פרידה ממכבי חיפה.

מכבי חיפה תערוך מחߨ משחק אימון בשעה 18:00  מול הפועל כפר סבא.

תגובות

טלספורט בפייסבוק