1

מאמצת חדשה לרמת השרון

הקבוצה של אורנה אוסטפלד שנקראה "אנדה רמת השרון" בשלוש העונות האחרונות חתמה על הסכם חסות"עם "אלקטרה" הבוקר. בכך מסתיימת תקופת החסות של הנרי זימנד בקבוצה.

יום שלישי 10 יולי 2007
רועי רובינשטיין

לאחר אינספור שמועות ߑעניין בחודשים האחרונים, הודיעה הבוקר הנהלת קבוצת כדורסל הנשים של רמת השרון כי המאמץ הבכיר של הקבוצה בשנים האחרונות הנרי זימנד סיים את חוזה החסות עימה וכי מהיום הקבוצה תקרא "אלקטרה רמת השרון". זאת לאחר שהושג הסכם עם חברת מוצרי החשמל שתאמץ אתĠהקבוצה בשלוש העונות הקרובות.

זימונד אשר אימץ את הקבוצה בשלוש השנים האחרונות והשקיע בה כסף רב בכדי שתקרא על שם אישתו המנוחה עזב את הקבוצה לאחר שלוש עונות ללא תואר אליפות. בהודעה שנמסרה מהקבוצה נאמר כי הקבוצה תמשיך בפעילות הרבה בקהילה ביחד עם הӞאמצת החדשה וכי ההסכם יחרוג הרבה מעבר לקווי מגרש הכדורסל.

מנכ"ל "אלקטרה" יקי ודמני אמר הבוקר במהלך טקס החתימה: "זה כבר זמן מה שאנו בקשר עם הקבוצה והחלטנו להוביל מהלך בו שירתום את כל עובדי החברה לפעילות ומטר۔ משותפת, על ידי אימוץ קבוצת כדורסל הנשים הטובה בארץ ובכך ליצור חיבור רגשי, חברתי ותרבותי לקהילה בכלל ולענף הספורט בפרט". ודמני עוד התחייב כי זהו צעד בו יקחו כל עובדי החברה חלק וייטלו חלק פעיל במשחקי הקבוצה ובשאר הפעילויות המשותפות המתוכננות מחוץ למגרө. 

יו"ר הקבוצה רחל אוסטרוביץ' הייתה כמובן שמחה מאד על החתימה. " לשמחתי הנהלת החברה אוהבת ספורט בכלל וכדורסל נשים בפרט ונעים היה לגלות את בקיאותם בענף. יחד נפעל למען הקהילה בדרכים מגוונות וייחודיות, אני בטוחה שהӞיזוג יוביל אותנו להישגים ספורטיביים וחברתיים כאחד".

תגובות

טלספורט בפייסבוק