דוידוביץ' יורד מהעץ, בינתיים

השוער הודיע לרוני לוי שבמידה ויתבקש ישחק הערב עם הקבוצה ברומניה בה מעולם לא הפסיד. רוני לוי מנגד מקווה להשיג ניצחון ראשון מזה 14 שנים בבוקרשט בכדי לזכו۪ במאבק מול אתלטיקו מדריד בשבת הבאה

יום שישי 13 יולי 2007
הדס גרינברג
ניר דוידוביץ' החליט לעת עתה לרדת מהעץ שעליו טיפס והודיע לרוני לוי שהוא מוכן לשחק הערב מול גלוריה ביסטריצה. 

השוער המאוכזב על כך שלא מוכנים בחיפה לפתוח את חוזהו ולשפר אותו לא היה שותף במשחק האימון מול הפועל כפר סבא ביום שלישי בטענה למיחושים בירך ועשוי לערוך את טבילת האש הראשונה שלו לעונה הזו מחר במשחק הגומלין במסגרת הסיבוב השני של האינטרטוטו.

נתון מעניין שעשוי לשמח את אוהדי חיפה הוא שלדוידוביץ' יש מזל ברומניה שהחל בשנת 1998 כשנכס כמחליף בנבחרת ושמר על שער נקי בניצחון 0:1 של ישראל. שנה אחר כך הפך רשמית לקמעה של ישראל ברומניה ששוב חזר מבוקרשט עם שער נקי, (0:2 לישראל). רק חבל שלמאמנە רוני לוי יש פחות מזל, בפעם האחרונה בה דרך על אדמת רומניה עוד בהיותו שחקן נבחרת ישראל ב-1993 לוי חזר מובס כשהכחולים לבנים הפסידו 0:1 לחאג'י וחבריו. 

אותו לוי לא רק מקווה שמזלו של דוידוביץ' ימשיך ברומניה, אלא שגם חלק משחקני ההגנה המנוסים שאותם הביא המאמן במיוחד למשחק הגומלין הערב כמו אייל משומר, רוני גפני ודקל קינן בתקווה שיגלו יכולת טובה. כל זאת בתקווה להגיע לחגיגה ספרדית עם אתלטיקו מדריד בשבת הבאה בקריית אליעזר.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק