ראסמוסן ניצח את הקטע השמיני

טור דה פראנס: הרוכב הדני מיכאל ראסמוסן הצליח לנצח את הקטע השמיני הקשה, אשר כלל טיפוס הרים לאורך 165 ק"מ. בעקבות הניצחון ראסמוסן ילבש את החולצה הצהובה

יום ראשון 15 יולי 2007
מערכת TELESPORT

מיכאל ראסמוסן הצליח לעלות למקום הראשון בתחרות, לאחר שהחל את היום במקום ה-39 בטור. למרות זאת הצליח הדני להוליך ולנצח את הקטע השמיני וכעת החולצה הצהובה אצלו.

165 קילומטר נכללו בקטע השמיני הקשה בתחרות. כאמור טיפוס ההרים המשיך מלה גראנד-בורנאד  עד טיגנס. הניצחון של ראסמוסן אחר הצהריים הוא השלישי בסך הכל השלישי ב-3 שנים האחרונות.

שני סיים איבן מאיו אחיו ושלישי סיים המנצח של הקטע השביעי, לינוס גראדמן. מבחינת הקבוצות "טי-מובייל&ɱuot;, עדיין נמצאת במקום הראשון בהולכת הקבוצות בתחרות.

בנוסף ראסמוסן נמצאת במקום הראשון כעת כ"מלך ההרים". בעקבות הניצחון קטף ראסמוסן את המקום הראשון אשר כאמור הדני זכה בשנתיים האחרונות בתואר זה.

כאשר נשאל ראסמוסן
כעת הדירוג הכללי שוב השתנה. מיכאל ראסמוסן (ראבובנק) הדני מוליך ראשון בתחרות, לאחריו נמצאת לינוס גראדמן  (טי-מוביߙל) הגרמני שני. איבן מאיו הספרדי (פרודיר) נמצא עדיין שלישי. אלחנדרו ואלורדה, ספרדי גם הוא נמצא רביעי וקאסצ'יקן  נמצא חמישי. 

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק