הפועל תא גברה על בני לוד

הפועל ת"א גברה הערב 0:1 על בני לוד משער של עידן סרור. דוס סאנטוס נחת אחה"צ בישראל ואמר: המטרߔ היא אליפות. עמנואל רוזן לאוהדים: צאו נגד ההנהלה

יום שני 16 יולי 2007
אשר גולדברג

הפועל ת"א גברה הערב במשחק אימון ראשון על בני לוד בתוצאה 0:1 בסיום משחק חלש מאוד.

כ-500 אߕהדים אדומים הגיעו למתחם וולפסון בכדי לראות את קבוצתם החדשה בפעולה בפעם הראשונה.

בדקה ה-24 נפסקה עבירה לזכות הפועל כ-25 מטרים מן השער. עידן סרור הרים את השמאלית האימתנית שלו וכבש בבעיטה חופשית נהדרת. אוהדי הפועל הודו לו בשיר הלל חדש ואוליĠבכך התחילו להשלים עם העובדה שטועמה כבר לא בקבוצה.

על סף סיום המחצית הראשונה יניב אברג'יל, חלוצה של בני לוד, היה קרוב לשיוויון אך שוער הרכש החדש של הפועל, וינסנט אניימה, שמר על יתרון קבוצתו עם עדיפה מצויינת.

המחצית השנייה היתӔ אפילו חלשה יותר מהראשונה ולא היה שינוי בתוצאה כששתי הקבוצות ובעיקר הפועל ת"א בוחנות מספר שחקנים צעירים.

מוקדם יותר הערב,  נחת הברזילאי גבריאל דוס סאנטוס בנתב"ג כדי להצטרף להפועל תל אביב. הבלם יעבור מחר בדיקות רפואיות לאחרߙהן הוא צפוי לחתום על חוזה ארוך טווח.

דוס סאנטוס אמר מיד לאחר הנחיתה: "שמעתי שהפועל קבוצה מצויינת. המטרה היא לזכות באליפות. אני מקווה שאני אביא להפועל את המזל הברזילאי אחרי שזכינו בקופה אמריקה". ההנחה היא כי בקרוב יצרף המאמן גיא לוזון, ככל הנראה את אנגלו הבולגרי ובכך ישלים את מצבת הזרים בקבוצה.

העיתונאי  עמנואל רוזן, ממשיך במאבק נגד הנהלת הפועל תל אביב. רוזן השמיע בשנה האחרונה ביקורת כנגד התנהלות קבוצת הניהול בראשותו של מוני הראל ואף נתבע לפני כשבועיים̠במיליון שקלים על ידי הנהלת הפועל בגין הביקורת הזו.

היום  שלח רוזן, באמצעות עורכי דינו שרון שטיין ואלדד יניב, מכתב לאוהדי הקבוצה, שעל פי בקשתו פורסם בפורום הראשי של האוהדים האדומים באתר SHEDIM.COM. במכתב קורא רוזן לאוהדים להשמיע את קולם&nŢsp;נגד הנהלת הקבוצה, שכן לדעתו מדובר בתביעה תקדימית של הנהלה כנגד אוהדיה.

 

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק