ווינר 4X4

לכבוד יום רביעי בשבוע הבאנו לכם 4 המלצות חמות על 4!ליגות שונות. את עיקר העניין יספקו שני משחקים: דרבי במוסקבה והמשחק של פ.צ. קופנהאגן, יריבת בית"ר באלופות

יום רביעי 18 יולי 2007
שקד רובין

במשחקי הווינר של יום רביעי בולטים בעיקר שניים - הדרבי של מוסקבה בין לוקומוטיב לחימקי ומשחק הליגה הראשון של פ.צ. קופנהאגן, יריבת בית"ר ירושלים במוקדמות ליגת האלופות. בנוסף לשני אילו הבאנו לכם עוד שתי המלצות - אחת מפינלנד ואחת משבדיה.

משחק מספר 17: חימקי מוסקבה - לוקומוטיב מוסקבה

לוקומוטיב קבוצה גדולה בהרבה מחימקי ולמרות שהיא לא פתחה את העונה בצורה טובה במיוחד, היא עדיין מקדימה את חימקי בטבלה. לוקומוטיב שביעית עם 20 נקודות ואילו חימקי עשירית עם 19 נקודות, אך ללקומוטיב גם משחק חסר.

חימקי, הקבוצה החמישית בגודלה במוסקבה, היא קבוצה ביתית מובהקת והיא השיגה בבית 13 מ-19 נקודותיה. היא טרם הפסידה העונה בבית  ויש לה שם 3 ניצחונות וĭ4 תוצאות תיקו. במשחקי החוץ הולך הרבה פחות טוב. היא הפסידה שם את כל חמשת הפסדיה, סיימה 3 פעמים בתיקו וניצחה רק פעם אחת.

לוקומוטיב גם מצטיינת בינתיים בעיקר בביתה. היא השיגה שם 4 מ-5 ניצחונותיה ואילו בחוץ ניצחה העונה רק פעם אחת מול 4 הפסדים ו-4 Ӫוצאות תיקו. חשוב לציין כי היא מגיעה במומנטום מצויין אחרי שניצחה במשחק האחרון 2:5 את קריליה סובטוב.

לסיכום, חימקי חזקה בבית ולוקומוטיב חלשה בחוץ אך טובה מחימקי באופן כללי ומגיעה במומנטום טוב. תיקו יהיה סביר לשתי הקבוצות.
משחק מספר 18: יארו - אינטר טורקו

יארו פתחה את העונה טוב יותר מאינטר טורקו. היא נמצאת במקום השביעי עם 15 נקודות. 4 מקומות ו-2 נקודות מעל יריבתה, אך גם עם משחק חסר.

יארו משחקת בינתיߙם פחות טוב בבית מאשר בחוץ משום מה. היא השיגה רק ניצחון בית אחד עד עתה מול 2 הפסדים ו-2 תוצאות תיקו ואילו בחוץ ניצחה 3 פעמים לעומת תיקו ו-2 הפסדים.

אינטר טורקו, בניגוד ליארו, חלשה מאוד בחוץ. היא הפסידה ב-4 מששת משחקי החוץ שלה כשבשניים הנוספים היא פעם אחת ניצחה ופעם אחת סיימה בתיקו.

יש בעולם מגרשים כמו הברנבאו או טדי, בהם הקהל הביתי לעיתים מלחיץ את קבוצתו ומקשה עליה במלאכה. הקהל הפיני הוא כנראה לא כזה ואנו מהמרים שיארו תשפר את מאזנה הביתי מול אינטר טורקו החלשה. ההימור: 1, היߗס 2.15.

משחק מספר 22: נורדסלנד - פ.צ. קופנהאגן

משחק ליגה ראשון העונה ליריבת בית"ר ירושלים במוקדמות ליגת האלופות. קופנהאגן, אלופת דנמרק, לקחה בעונה שעברה את האליפות בהליכה ובעיקר הרשים מאזן החוץ שלה שלא כלל אפילו הפסߓ אחד.

נורדסלנד סיימה את העונה הקודמת במקום החמישי עם 57 נקודות - 19 פחות מהאלופה. נורדסלנד הוכיחה יכולת מצויינת בביתה עם מאזן של 10 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ו-2 הפסדים בלבד. אך אחד ההפסדים אגב, היה לאותה קופנהאגן.

לסיכום, נורדסלנדȠלא תרצה לפתוח את העונה עם הפסד מול קהל אוהדיה, אך קופנהאגן שמן הסתם התכוננה חזק יותר לפתיחת העונה, לקראת מוקדמות ליגת האלופות וגם נהנית מיתרון איכותי על פני נורדסלנד, תקלקל לה את הפתיחה החגיגית. ההימור: 2, היחס 1.45.

משחק מספר 27: האמרבי - קלמאר

האמרבי פתחה את העונה לא טוב והיא רק במקום התשיעי עם 18 נקודות אחרי 13 מחזורים. אך כמעט את כל הנקודות שהפסידה היא הפסידה בחוץ. בבית היא קבוצה אחרת לגמרי והיא ניצחה שם 5 מ-6 משחקים. בחוץ היא טרם ניצחה.

קלמאۨ פתחה את העונה מצויין והיא מדברת חזק בצמרת. היא מקום שלישי עם 25 נקודות ורק 3 פחות מהמוליכה אלפסבורג.  גם קלמאר טובה יותר בבית אך לא בהבדל קיצוני כמו האמרבי. היא טרם סיימה העונה משחק חוץ בתיקו, כאשר 3 פעמים היא ניצחה ו-3 פעמים הפסידה.

קלߞאר כאמור קבוצה טובה יותר העונה, אך האמרבי חזקה מאוד בבית. האמרבי טרם סיימה העונה משחק בית בתיקו וקלמאר טרם סיימה בתיקו בחוץ. הגיע הזמן שהסטטיסטיקה הזו תשתנה. ההימור: X, היחס, 2.65.

בהצלחה לכל המהמרים...<͢r/>

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק