אדלשטיין וקליין התפייסו

שני החברים שעבדו בעבר יחד ויחסיהם עלו על שרטון השלימו לאחר שנת מתיחות. מריו אוסטין, שככל הנראה יישאר בירושלים גם בעונה הקרובה: יהיה נחמד לחזור. נרבה מה יהיה

יום רביעי 18 יולי 2007
שלמה חסיד

אחרי שנה של יחסים מתוחים, הגיע לקיצו הברוגז בין יו"ר הפועל ירושלים, דני קליין לבין המאמן לשעבר ארזȠאדלשטיין.

כזכור אדלשטיין שהיה חברו הטוב של קליין אימן בירושלים לפני שנתיים, הפסיד בגמר הפלייאוף למכבי ת"א הגדולה של פארקר, באסטון וחבריהם ב-30 הפרש, ואז הוחלף על-ידי דן שמיר.

ההודעה על סיום עבודתו הגיעה אליו ביום ברית המילה של בנו בכורו, והיחסים עם בן בריתו עם דני קליין הידרדרו. לאחרונה חתם אדלשטיין על חוזה באולימפיאקוס אחרי שנה שבה לא עבד וחבר לפיני גרשון, ובמקביל הצליחו גורמים המקורבים לשני הצדדים לפשר בין קליין לאדלשטיין וכעת נראה שהמתיחות הסתיימה.

יש לציין כי מדובר בשני חברים קרובים שבעשור האחרון ניהלו יחסים כמעט משפחתיים כשקליין הביא את אלדשטיין לירושלים, זאת בניגוד לדעת חברים בהנהלה לפני שנתיים, והעדיף על פניו את עודד קטש.

שיא העימות בין הצדדים היה כאשר אחד מחברי הנהלת ירושלים העניק ראיון טלוויזәוני לאחד הערוצים ותקף בחריפות חסרת תקדים את אדלשטיין תוך שהוא חושף פרטים שהתרחשו במהלך שנת עבודתו בירושלים, דבר שקליין לא הסתייג ממנו, זאת אחרי שאדלשטיין תקף את ירושלים בכלי התקשורת השונים לאחר פיטוריו.

אדלשטיין תבע בבית משפט את אותו חבר הנהלה על ۔דברים שאמר בראיון. כאמור בימים האחרונים יש קולות נעימים יותר בחזית הזו.

בנושא אחר, מי שמועמד לשוב להפועל ירושלים בעונה הקרובה הוא מריו אוסטין, שלפי כל הסימנים היה אמור למצוא קבוצה אחרת באירופה, אולם בסיוע הכסף שנכנס מארקדי גאידמק הוא עשוә בכל זאת להישאר במלחה גם בעונה הקרובה. אוסטין אמר ל-TELESPORT: "יהיה נחמד לחזור לירושלים. נראה מה יהיה". 

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק