גלושקו: גם אני יכולה להצליח

ההבטחה הצעירה בטניס הישראלי התארחה באולפן TELESPORT אחרי אוסיריה והצהירה: אפשר לנצח כל נבחרת. על השאיפות: אני רוצה להגיע לרמות של שחר. ולא, אין לה חבר

יום חמישי 19 יולי 2007
אורן קורנפלד
זו אולי הכתבה הראשונה שבה לא יוצמד לשם יוליה גלושקו הביטוי "השחר פאר הבאה של יөראל". 

הטניסאית הצעירה לא אוהבת את ההשוואה הזו, ובראיון מיוחד שנערך באולפן TELESPORT היא מספרת על ההתקדמות שעשתה, השאיפות שדוחפות אותה קדימה וגם מגלה צד מעניין בחייה הפרטיים.

גלושקו, רק בת 17, נחשבת בעיני רביםĬ לתקווה הבאה בטניס הנשים בישראל. אחרי פרישתה של אנה סמאשנובה היא הפכה רשמית למחבט מספר 3 ומאחר שברור שציפי אובזילר לא תשחק לנצח, היא אמורה להפוך בשנתיים הקרובות למחבט מספר 2. השבוע היא קיבלה עוד הזדמנות לשחק באוסטריה, אחרי שהניצחון כבר הובטח, אך די התרגשהĠוהפסידה. לשיאה היא הגיעה לפני חצי שנה כשזכתה בסגנות אלופת ישראל לבוגרות. 

על הניצחון באוסטריה היא אומרת: "מרגש אותי להיות חלק מהקבוצה המדהימה הזו, למרות שלא שיחקתי כ"כ טוב. הפעם לא הייתה שמפניה, אבל השתוללנו עם המים והיה כߙף".

"אנחנו כ"כ חזקים ביחד, לכל אחד יש תפקיד בנבחרת והיא יכולה להגיע לרמות הכי גבוהות", אומרת גלושקו על העתיד בבית העליון. "אנחנו רוצים את ארה"ב, כי אז נשחק בבית. אני לא חושבת שזה יהיה חסר סיכוי. אנחנו יכולים לנצחĠכל נבחרת".

על ההשוואה לפאר מבהירה גלושקו: "זה מחמיא לי כי שחר היא שחקנית מדהימה. אני מי שאני ואני רוצה להגיע לרמות הגבוהות שלה. גם אני יכולה להצליח".

ולסיום כאמור מגלה גלושקו כי אין לה חבר ומעצם היותה טניסאית קשה לקיים מערכת זוגית בריאה: "גם אם יש מישהו בארץ, לא מתראים כמעט. על הפיתרון אני לא אספר פה", היא מסכמת.

צפו בראיון על-ידי לחיצה על מקש PLAY בתמונה העליונה

צילום ועריכה: מירון רוזנצוויג

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק