לוני: נצרף רק שחקנים איכותיים

מכבי ת"א נמצאת תחת מתקפה קשה וביקߕרת מעליבה. הבעלים של הקבוצה מביט קדימה בתקווה ואמר היום ל-telesport: "צריך להרים את הראש ולהתכונן למשחק הגומלין בעוד פחות משבועיים"

שבת 21 יולי 2007
אשר גולדברג

ימים קשים עוברים על מכבי Ӫ"א מאז ההשפלה ביום חמישי, בהפסד המביש 1:0 לסנטה קולומה האנדורית.

המתקפה התקשורתית עוד מובנת אבל בקבוצה מודאגים בשינויי כיוון של חלק מהאוהדים ומחוגי המחנות השונים, אשר תוקפים כמעט כל מה שזז, סביב התנהלות הקבוצה ובעיקר בנושא המקצועי.

הבߢלים לוני הרציקוביץ אמר הערב ל-telesport: "מכבי ת"א תצרף אך ורק שחקנים איכותיים שיקדמו את הקבוצה. יש לנו כבר סגל רחב ביותר, שלא צריך להגדילו רק כדי להשלים את מכסת הזרים. מכבי תצרף שחקנים נוספים, יש מו"מ עם מספר שחקנים, ובטח שאחרי שהמו&qɵot;מ יושלם סופית נודיע ונפרסם".

מכבי ת"א נמצאת במוראל נמוך, רבים במועדון ציפו שהרציקוביץ', יקיים מולם שיחקה קשה. מתברר שהרציקוביץ', משאיר ובצדק את הנושא המקצועי והציונות במכבי ת"א, בידי המאמן אלי כהן.

הרציקוביץ' התייחס לנושאȠואמר: " אני לא מתכוון לקיים שיחק ביקורת או מוטיבציה. השחקנים מודעים למצב, צריך להרים את הראש ולהתכונן למשחק הגומלין בעוד פחות משבועיים".

במכבי ת"א אמורים להחליט בתוך 36 שעות, אם לאפשר לאוהדי הקבוצה כניסה חופשית למשחק ߑבלומפילד מול קולומה.

אבי יחיאל, הבלם של הקבוצה ויוסי שיבחון עדיין פצועים וייעדרו גם מהגומלין. מקורבים לקבוצה כבר פועלים לקדם את המו"מ עם רביד גזל, למרות שזה לא שיחק באופן מלא בשנתיים האחרונות.

בקבוצה מעוניינים גם בעידן סרור, שסירۑ לחתום על חוזה עם הפועל ת"א ומצפים ממנו שיוביל מהלך דרך הוועדה למעמד השחקן, כדי לקבל שיחרור מהפועל.

שחקן בכיר במכבי ת"א אמר הבוקר: "יש שמחה גדולה לאיד נגד מכבי, אנחנו נפרק אותם בגומלין, אבל הפאשלה באנדורה תרדוף אותנו עוד שӠים רבות, ובטח שלפני כל המשחק באירופה. 

צילום: האתר הרישמי של מכבי ת"א

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק