7

צסקא תנצח את חימקי בדרבי

במוקד משחקי יום ראשון בווינר נמצא הדרבי הרוסי. בואו לקבל טיפ לדרך לפני שאתם שולחים טופס: סטרומגודסט כנראה תסיים בתיקו עם בראן, דרי סיטי תגבור על גאלווי

שבת 28 יולי 2007
שחף קורנפלד

טופס הווינר של יום ראשון מכיל בין השאר משחק צמרת מהליגה הרוסית, משחק מהליגה האירית שנמצאת בעיצומה ועוד משחקה של מוליכת הליגה הנורבגית.

יומיים בלבד לפני משחקה של בית"ר בליגת האלופות, הבאנו בפניכם מספר המלצות מעניינות.

משחק מספר 46: צסק"א מוסקבה - חימקי מוסקבה

הדרבי של מוסקבה יוצא לדרך כשצסק"א מהמקום החמישי מארחת את חימקי החלשה שממוקמת במקום ה-13 הנמוך. 

צסק"א שהפסידה לפני שבועיים בדרבי לדינמו, התאוששה בשבוע שעבר על חשבונה של לוקומוטיב כשניצחה אותה 1:2, ועשתה צעד משמעותי אל עבר הצמרת הלוהטת של רוסיה.

חימקי החלשה לעומת זאת, נכנסה למשבר כבד בליגה ואף התדרדרה בטבלה. חימקי עם ששה מחזורים ללא ניצחון, וכמו שזה נראה צסק"א צפיוה להיות זאת שתתן את הטון במשחק. ההימור 1, היחס 1.2. 

משחק מספר 60: סטרומסגודסט - בראן

הראשונה בטבלה, בראן, יוצאת למөחק חוץ לא קל נגד סטרומסגודסט, השביעית בטבלה. בראן ניצחה העונה יותר משחקים מכל קבוצה אחרת בנורבגיה (9 ניצחונות), אך במשחקי החוץ שלה הסיפור שונה לגמרי, היא הפסידה ב-3 משחקים מתוך 6 משחקי חוץ ששיחקה עד עתה.

המארחת, סטרומסגודסט מגיעה מעודדת אחרי ניצחון במחזור הקודם, אך נגד הראשונה בטבלה, היא תסתפק גם בתוצאת תיקו. ההימור X, היחס 2.8.

משחק מספר 63: דרי סיטי - גאלוויי יונייטד

דרי סۙטי שהודחה מגביע אופ"א, מקבלת הזדמנות מצוינת להתאושש על חשבונה של גאלוויי יונייטד החלשה מהתחתית.

הסיטי שממוקמת במקום השביעי בלבד, חייבת להשיג ניצחון בכדי להתקדם לחצי העליון של הטבלה, ולנסות לפחות לסיים את העוӠה בצורה מכובדת.

גאלוויי שניצחה לפני חמשה מחזורים את סט. פטריק מהצמרת 1:2, נמצאת במשבר גדול בחודש האחרון, אחרי שהשיגה 2 נקודות בלבד בארבעת המחזורים האחרונים. ללא ספק דרי סיטי בבית פייבוריטית לזכייה בכל שלושת הנקודӕת. ההימור 1, היחס 1.45. 

בהצלחה למהמרים...

תגובות

טלספורט בפייסבוק