ק. שמונה תפתח מחוץ לבית

הקבוצה שעלתה לליגת העל תאלץ לפתוח את העונה שלא במגרשה הביתי. מנהל איצטדיון ר"ג הגיע לבחון את כשירותו ואמר: המגרש אינו עומד כרגע בתקנים - ועדת הליגה תחליט

יום שני 30 יולי 2007
הדס גרינברג

אילן יבלוקובסקי, מנהל אצטדיון ר"ג הגיע הבוקר כנציג ההתאחדות לכדורגל בכדי לבחון את כשירותו של איצטדיון הכדורגל בקרית שמונה.

כאמור מגרשה של קרית שמונה שעלתה השנה בפעם הראשונה לליגת העל אינו עומד בתקן ההתאחדות אשר מאשר מגרש בעל 4,000 מושבים ואילו בקרית שמונה קיימים 2,200 ובנוסף קיימים ליקויי בטיחות נוספים.

הסוגיה לגבי שיפוצו ההכרחי של האיצטדיון החל מרגע ההודעה על עליית הקבוצה לליגה הבכירה. עד כה במשך החודשים האחרוניםȠניסו להשיג בצפון כסף למימון השיפוץ.

לפני כשבועיים התקבלה החלטת מועצת ההימורים להעניק לקבוצה כ-10 מיליון שקלים עבור השיפוץ, וראש ההממשלה אהוד אולמרט שביקר באיזור הבטיח להוסיף את היתרה הדרושה לשיפוץ העומדת על שמונה מיליון שקלים, סך הכל 18.

נכון לעכשיו, קרית שמונה תאלץ לפתוח את העונה בליגת העל באיצטדיון אחר כאשר אצטדיון "עילוט" בנצרת עילית הוא האופציה הראוייה ביותר. בקרית שמונה מנסים ללחוץ על ההתאחדות לארח לפחות את הקבוצות הקטנות בליגה, כגון מכבי הרצליה, כפ"ס, ולעומת זאת משחקים גדולים יועברו למגרש גדול יותר.

יאבלו סיכם היום את התרשמותו מהמגרש ואמר: "נכון לעכשיו המגרש בקרית שמונה אינו עומד במספר תקנים. מילאתי דו"ח מסודר להתאחדות וועדת הליגה הם שיקבלו את ההחלטה הסופית".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק