6

מסמכי מכבי תא נחשפו למאנה

מדהים: כנגד כל חוקי האתיקה האפשריים ובהוראתו של לוני הרציקוביץ' חשף יו"ר הרשות לבקרה תקציבית, יאיר רבינוביץ', את מסמכי המועדון בפני רוני מאנה ועו"ד יוסיפוב. סנטה קולומה תנחת מחר.

יום שני 30 יולי 2007
אשר גולדברג
יאיר רבינוביץ', יו"ר הרשות לבקרה התקציבית, נפגש היום פעם נוספת עם רוני מאנה ועו"ד יורם יוסיפוב בנושא רכישת מכבי ת"א.

קודם לכן, הורה לוני הרציקוביץ' לבינוביץ' לחשוף ולאפשר למאנה ושותפיו לעיין ולבדוק כל מסמך הנמצא בהתאחדות וברשߕת לבקרה התקציבית.

גם היום לא הודיעו מאנה ויוסיפוב לרבינוביץ' מי הם הגורמים העסקיים הקשורים לרכישת הקבוצה מהרציקוביץ'. רבינוביץ' הוסיף כי הפגישה היא על דעתו של הרציקוביץ' וזה בהמשך ללמידת חומר הכניסה לשותפות במכבי ת"א.

רבינובߙץ' הוסיף כי רק הרציקוביץ' הוא האיש שהוראה שלו תפתח את נושא הכניסה לבעלות של מאנה ואנשיו.

אמנם על פי החוק  ניתן להראות את המסמכים לרוני מאנה ויוסיפוב, אולם מדובר בעניין לא אתי, מאחר שמאנה למעשה נחשף לחוזים אישיים של שחקנים ובעלי תפקידים במועדון.

בסנטה קולומה מאמינים

כבר מחר בסביבות השעה 06:00 בבוקר ינחתו שחקני סנטה קולומה האנדורית בישראל לקראת משחק מוקדמות גביע אופ"א מול מכבי ת"א (0:1 לאנדורים במשחק הראשון).

כנראה ۩שחקני סגנית אלופת אנדורה חושבים שיש להם סיכוי ריאלי לעבור את החבורה מקרית שלום, שכן הם הקדימו את הטיסה שלהם כדי להתרגל לחום הישראלי ואולי לגנוב תיקו ולעשות את הפתעת השנה באירופה.

כזכור, מכבי ת"א לא תוכל לשתף גם במשחק השני ביום חמישי את דۨגוסלב יבריץ', יניב עזרן, עוז יפרח ודן רומן, שנרשמו מאוחר. גם בלעדיהם הצהובים של אלי כהן עדיפים בהרבה וכל תוצאה אחרת חוץ ממעבר לשלב הבא תיחשב כישלון.

שחקן הרכש של מכבי ת"א, רודי חדד,  עובר בדיקות רפואיות קפדניות אותן הוא ישלים רۧ מחר (שלישי) ורק אז אחרי שיעבור אותן בהצלחה יתחיל להתאמן עם חבריו החדשים.

בינתיים, מגבש אלי כהן באימון הקבוצה את ההרכב לקראת המשחק ללא ארבעת השחקנים שנרשמו מאוחר.

תמונה: יותם רונן

תגובות

טלספורט בפייסבוק