צריך לחזור לשחק בשכונה

אני מבסוט מכך שניצן שירזי נשאר כי אני יודע שהוא שינה את הגישה שלו עם השחקנים והפך להיות קשוח יותר. אוהד בני יהודה אבי בידרמן בטור מיוחד. פרוייקט מיוחד של TELESPORT : קבוצה ביום והיום עם בני יהודה

יום ראשון 05 אוגוסט 2007
אבי בידרמן

נראה לי שבני יהודה הולכת לקראת שנה מאוד טובה. כי בכלל הקבוצה השתנתה במהלך הקיץ, מבחינת הגישה של המועדון. רואים את זה בכך שהתקציב עלה, שהשנה עלו הרבה שחקני נוער לבוגרים, נעשה רכש מאסיבי, כמו דוארטה, ביטון, השוער החדש, הבלם הצ'כי, יוסי רוזן. באמת כל הכבוד.

הרכש שאני הכי הרבה מבסוט מאוד ממנו זה השוער. השם שלו דומה לאניימה, אבל לפי מה שאומרים בניגריה הוא עולה על אניימה. החתימו אותו לכמה שנים ככה שלדעתי עשינו עיסקה טובה.

אני מבסוט מכך שניצן שירזי נשאר כי אני יודע שהוא שינה גישה עםĠהשחקנים, נהיה יותר קשוח, ופחות חברמן. זה מה שרצינו והוא סוף סוף עשה את זה.

לגבי משה ביטון, אני שמח שהוא חזר הביתה. אני מקווה שהוא ייתן את מה שהוא נתן לנו לפני שנתיים. אני לא חושב שהוא בגד בנו כשהוא נתן נגדנו גול במדי מכבי. גם ליאור אסולין היה האויߑ הכי גדול של אוהדי בני יהודה והיום הוא אחד השחקנים שהכי אוהבים כאן.

אני חושב שצריך לשחק בתקווה, אחרי שישפצו את המגרש באופן רציני. כי איך שהמגרש נראה כרגע עדיף לשחק בבלומפילד. אני מאוד מבסוט שמשה סיני לא הגיע כי אנחנו לא צריכים את הקומבינות שלו. ואם הוא פחד להגיע לבני יהודה אז כנראה שהוא לא ראוי להיות מאמן. איפה שהוא נגע עד היום הוא לא הצליח ואני מעדיף להישאר עם הקיים.

לסיום, מחזי מגן אני מבסוט, במיוחד שהשנה הוא הביא הרבה כסף מהבית. הוא עושה את המיטב שהוא יכול, והוא לא מיליונר.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק