אכזבה בביתר מההגרלה

היחיד שהיה שמח מההגרלה ששיבצה את בית"ר ירושלים מול בנפיקה, במידה ותעבור את קופנהאגן הוא ג'ואנו פינטו בעל האזרחות הפורטוגלית. שום: אנזנו מרוכזים בקופנהאגן

יום שישי 03 אוגוסט 2007
אסף שקד

בבית"ר ירושלים התאכזבו למדיי לקבל בהגרלה את בנפיקה ליסבון במידה והקבוצה תעבור לשלב הבא, אם כי סירבו לדבר על המשחק בשלב הבא לפני שיסתיים המשחק מול קופנהגן ביום שלישי.

בהגרלה שנערכה בשוויץ, הוגרלה המנצחת בין בית"ר ירושלים לקופנהגן מול בנפיקה ליסבון מפורטוגל, הגרלה לא קלה- אך עדיפה על מספר קבוצות גדולות אחרות שהתמודדו גם בהגרלה. במדי הפורטוגלים שאותם עזב הקיץ סימאו סברוסה לטובת אתלטיקו מדריד, משחקים נונו גומש חלוץ נבחרת פורטוגל, Ӕקשר הוותיק רוי קוסטה והחלוץ הצעיר האמריקאי פרדי אדו.

מי ששמע על ההגרלה ושמח שבית"ר תגיע לפורטוגל זהו החלוץ הברזילאי ג'ואנו פינטו שמתגורר בפורטוגל ומחזיק בדרכון פורטוגלי. היום, דקות ספורות לאחר תוצאות ההגרלה הוא אמר: "קודם בית"ר ירושלים צריכים לעבור את קופנהגן ואז יהיה אפשר לדבר. בכל מקרה בנפיקה נמצאת בתקופה לא טובה, היא נחשבת למועדון השלישי בטיבו היום בפורטוגל והסגל שלה נחלש לעומת העונה שעברה. שמעתי שלבית"ר אין היסטוריה טובה עם בנפיקה שכבר הביסה בעבר את בית&quoɴ;ר ירושלים, אבל לפי איך שאני מכיר את בית"ר ואת בנפיקה, בית"ר יכולה לעבור אותה אם תלחם ותציג את הכדורגל הטוב שהיא יודעת להשיג. 

"ראיתי את ההגרלה ובנפיקה אומנם לא נחשבת להגרלה קלה- אבל כיום במצבה היא גם לא נחשבת בדרג הגבוהה ۑאירופה. המגרש שלה הוא אחד מהמפוארים ואני בטוח שהקהל שלה יבוא לתמוך בה, בית"ר תצטרך להוציא תוצאה טובה כאן ולחזור לישראל עם אפשרות לעלות לשלב הבתים. אני רוצה בהזדמנות זאת למסור דרישת שלום לכל שחקני בית"ר ירושלים ואני מבטיח שאם בית"ר תעלה לשלב הבא אני אבוא למגרש לתמוך בה"

יצחק שום מאמן בית"ר ירושלים אמר מיד לאחר ההגרלה: "יכלה להיות לנו הגרלה יותר טובה באותה מידה יכלה להיות גם פחות טובה, ברור שזו קבוצה טובה אבל כרגע אנחנו מרוכזים אך ורק במשחק מול קופנהגן וېם נצליח לעבור אז אני אתייחס באופן מלא לקבוצה מפורטוגל".

שמעון גרשון אמר לאחר ההגרלה: "נחמד לשמוע את ההגרלה הבאה אבל עומד לפנינו ביום שלישי משחק מאוד מאוד קשה, חייבים לעבור אותו ואם זה יקרה, נתפנה לדמיין את מה שנרצה לדמיין בהמשך".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק