באלאק: אני מחוייב לצ'לסי

אנגלית: גם על מיכאל באלאק חולמת ריאל מדריד, אבל קשרה הגרמני של צ'לסי מבטיח לאוהדים כי הוא נשאר בסטמפורד ברידג': הגעתי לאנגליה כדי לזכות בגביעים. אנריקה חתם בניוקאסל

יום שני 06 אוגוסט 2007
אייל כהן

כנראה שאלופת̠ספרד יורה לכל הכיוונים, גם לכיוון של קשרה הגרמני של צ'לסי המוערך,מיכאל באלאק.

ריאל מדריד רוצה בין היתר לצרף לעיסקה את רובן ההולנדי בסכום של 33 מיליון פאונד. אולם בזמן שרובן בדרך למדריד, מיכאל באלאק לא כל כך מתלהב מהרעיון: "אߠי לחלוטין מחוייב לצ'לסי. הגעתי לכאן כדי לזכות בתארים ולהצליח בכדורגל האנגלי. אני רוצה להבטיח זאת לאוהדי צ'לסי באשר הם.

"אני מאוד שמח בחיי בלונדון וברמה הגבוהה, גם בשבילי וגם למשפחתי. כל השמועות שרצות הן כלל לא נכונות. אין לי שום כוונה לעזוב אӪ צ'לסי ואין לי כלל חוזה בריאל מדריד" - סיכם באלאק את הסאגה.

הבעיה שמטרידה יותר את הקשר הגרמני, זו הפציעה הטורדנית אשר נמשכת: "אני מאוד מתוסכל מהפציעה, וכמובן שלא יכלתי להשתתף בעקבותיה בגביע הקהילה. כעת אני עובד קשה, כדי לחזור מהר לעניינߙם ולעזור לחברי לקבוצה".

אנריקה חתם בניוקאסל

הקשר הצעיר בן 21 מויאריאל ונבחרת ספרד הצעירה, חתם היום בניוקאסל יונייטד תמורת 6.5 פאונד. 

בולטון, ליברפול ומנצ'סטר סיטי חיפשו את הקשר הנהדר, אולםȠבסופו של דבר ניוקאסל זכתה בו והוא ינחת בסיינט ג'יימס פארק.: "את אנריקה החתמנו כיוון שאנחנו מזהים פוטנציאל אדיר, וגילו הצעיר. ואף שיחק בויאריאל בגיל כה צעיר.

"שאלתי את נשיא הקבוצה על המחיר, והוא אמר אין בעיה ותוך 24 שעות אנריקה היה ב۞ועדון. אני מודה לראסל קושינג וכריס מורט, שהצליחו להנחית אותו בניוקאסל לפני ליברפול, מנצ'סטר סיטי ובולטון" - אמר מאמן הקבוצה, סם אלרדייס.

תמונה: רויטרס.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק