כמה פעמים אוליבר פאן?

גביע גרמני: השוער הגרמני הכל יכול הציל הערב בפנדלים 3:4 את באיירן מינכן במסגרת הגביע, כאשר התמודדו מול בורגהאוסן מהליגה השלישית. לאחר 1:1 בתום 120 דקות

יום שני 06 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
 זה אומנם רק השלב הראשון של הגביע הגרמני, אבל כמעט ראינו את הסנסציה הגדולה ביותר. קבߕצה מהליגה השלישית בורגהאוסן התמודדה מול באיירן מינכן שווה בשווה. 1:1 בתום 120 דקות, ורק אוליבר קאן הגדול הציל את ההשפלה בפנדלים (3:4 לבאיירן).

השער הראשון שהפתיע כמעט את כל אירופה הגיע בדקה ה-62 כאשר ניוברט מבורגהאוסן כבש בנגיחה ולא ראה אפילוĠאת השער, הכדור נכנס פנימה המבוכה של באיירן גדולה והקהל המקומי המועט פשוט יצא מגדרו.

לאחר מכן רק קבוצה אחת שלטה במשחק. באיירן מינכן לא הצליחה להשוות כל כך מהר. רק בדקה ה-79 של המשחק, הצליח מירוסלב קלוזה להשוות בנגיחה מקרן. המשחק הלך להארכה.
בהארכה הראשונה נראה כי שחקני באיירן פשוט לא יכולים לפצח את ההגנה של בורגהאוסן, כך שהתוצאה נשארה כמו שהייתה. בדקה ה-117 של המשחק מצא עצמו מירוסלב קלוזה לבדו מול השער, אך החלוץ איבד ריכוז, הכדור יצא החוצה. 

Ċבהארכה השנייה באיירן הייתה על סף כיבוש, אבל שוב חוסר המזל אפיין את המשחק. כעת המשחק עבר לפנדלים, ששם הוא יוכרע. 

פנדלים: הפנדל הראשון של ריברי חדר פנימה. שולץ מהמארחים בעט היטב, אך הכדור ננעץ במשקוף. ואן-בומל בעט את הכדור השני חזק פנימה. בורגהאוסן חזרה למשחק עם שער. מנואל הימאן בעט לבאיירן, אך השוער עצר. 

ההזדמנות של בורגהאוסן להשוות לא צלחה, כאשר הבעיטה הבאה לא הייתה למסגרת. אלטינטופ בעט את הבעיטה שיכלה לסגור עניין, אך הכדור עלה למשקוף.Ġהדרמה סירבה להסתיים. רונלד שמיץ בעט היטב והשווה את התוצאה. לאחר מכן שתי הבועטים בעטו פנימה.

דה מיקלס ניגש ניגש לבעוט את הפנדל המכריע, אך בעט חלש והשוער הצליח לעצור. בורגהאוסן יכלה לסגור את המשחק, אבל קאן הציל את המולדת.  לל ניגש לבעוט אתȠהבעיטה הבאה והצליח להכניע. מאייר יכל להשוות אבל קאן עצר ובאיירן בשלב הבא - חלום הטריפל חי ובועט.

תמונה: רויטרס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק