מאמין שתהיה לנו עונה טובה

"אני חושב שברגע שמשהו לא יילך השנה כמו שרוצים אז כל הߞבטים וכל האצבעות יופנו לנמני. הבהרנו לאבי שאנחנו נהיה איתו בכל מצב". טל מלכא, אוהד מכבי ת"א בטור לפרוייקט קבוצה ביום של TELESPORT

יום שלישי 07 אוגוסט 2007
טל מלכא
"אני מאמין שתהיה לנו עונה טובה. זאת למרות ההכנות הצולעות עד עכשיו. סך הכול רכש גדול לא עשינו, לדעתי חסרים לנו שחקנים. אבל זו העונה של אבי, הוא המנג'ר והשחקן הכי גדול שלנו בכל הזמנים ולכן זה מחייב. אני חושב שברגע שמשהו לא יילך השנה כמו שרוצים אז כל המבטים וכל האצבעות יופנו לנמני.

הבהרנו לאבי נמני שאנחנו נהיה איתו בכל מצב. אנחנו יודעים שהוא עובר תקופה מאוד לא קלה עכשיו, ואני סומך עליו שהוא ישלב צעירים כמו דודו ביטון שיהיו שחקנים מוביליםĠבעתיד. ובראיה לטווח ארוך כדאי לבנות על שחקנים כאלה.

קשה כרגע להתחרות עם הכסף הגדול של ארקדי גיידמק. גם חיפה עם המשאבים שלה משאירה את מכבי מאחור. בואו נגיד שאני לא בונה על אליפות, אבל מקום שני או שלישי יהיה מכובד.
היה ברוך במשחק הראשון בߐופ"א, והקבוצה נפגעה, אבל אני מקווה שנתקן את הרושם בליגה. הרי אין פה הרבה הבדלי רמות בין הקבוצות, וגם בשנה שעברה היינו יכולים לדגדג את הקבוצות הגדולות.

לגבי רוני מאנה, אחרי התקרית עם סכנין והאבנים הוא הוריד פרופיל בגדול ואפשר להבין אותו. Ӑבל הוא צריך לעמוד יותר מאחורי הדברים שלו. כרגע המצב נראה לא טוב, והוא צריך לעמוד מאחורי הקבוצה בכל מצב, ולא אחרי תקרית אחת להוריד פרופיל. הוא צריך להיות יותר מעורב. כל אחד שבא ושם כסף זה ברכה ועל זה אנחנו שמחים".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק