6

גאידמק, תתנצל

הבעלים של בית"ר י"ם חייב להרים טלפוߟ אל יוסי מזרחי. מה הסתיר ריצ'רד נילסן מיצחק שום. צפירת הרגעה בבנפיקה. אשר גולדברג מסכם צמד משחקים מביך

יום רביעי 08 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

1. הטלפון אינו מצלצל

אם לארקדי גאידמק יש כבוד, ואם הוא רוצה שיתייחסו אליו כאדם בכבוד ולא רק לכספו. חייב הבעלים של בית"ר ירושלים לזמן אליו את המאמן יוסי מזרחי, או לפחות להרים אליו טלפון, ופשוט להתנצל.

גאידמק שסילק את המאמן שהביא לו אליפות היסטורית כבעלי המועדון הענק הזה, חייב לדעת להיות בן אדם שלא מסתתר בפומבי, מאחורי הממון שלו. גאידמק חייב לסנן את יועציו הקרובים, אליו שלוחשים לו ברוסית אל תוך אוזניו.

רק בחודשים אפריל- מېי, אמר גאידמק בלהט שהליגה בישראל אינה מעניינת אותו, הוא רוצה רק את אצטדיוני אירופה נוסח ברצלונה, מנצ'סטר יונייטד, ליון, ריאל מדריד וליברפול.

הכניסה בסיום המשחק של גאידמק לחדר ההלבשה הדומם מובל ע"י יועצו, הייתה מביכה. "אני גאה בכם, תביטו קדימה" אמר המיליארדר, כשדבריו נלחשים על רקע צהלות השמחה מחדר ההלבשה של פ.צ קופנהאגן, הקונוסים של דנמרק, שהוכיחו שמשהו רקוב בממלכת ארקדי.
 
2. מר ריצ'רד נילסן היקר...

הסקאוט של מאמן בית"ר ירושלים ריצ'רד נילסן, כשל. הוא כ۩ל מנטאלית ומקצועית כשלא הצליח להעביר ליצחק שום את המסרים הנכונים שיעזרו לו לעבור קבוצה דנית בשם פ.צ קופנהאגן, שהיא לא יותר מאשר "מכבי נתניה משופרת".

נילסן לא העביר ליצחק שום את המסר שאסור לו לסמוך על אנשי התקשורת הישראלים, ובטח שלא על מӔ שכתוב בעיתון הדני בי.טי. שום לא קלט שנילסן קשישה עדיין חי על העבר שלו כמאמן נבחרת דנמרק, אחד שאינו בסוד המקצועי של, המאמן הנורבגי סטלן סולבקן.

   
באירופה משחקים על תוצאה, ומה שנחשב הוא כדור ברשת שהשופט מאשר. בפרוש לא אמירות של פרשנים ושדרים, שנראים ונשמעים, כמי שלא נותנים למציאות על כר הדשא, לשנות דעות ואמירות שהביאו מהבית.

 

3. חובת ההוכחה על זנברג...

שמו של מיכאל זנדברג ניקשר בימי החום הלוהטים של יוני- יולי, למועדונים גדולים בגרמניה, אנגליה ەהולנד. זנדברג שאינו הבחירה הראשונה של דרור קשטן לנבחרת ישראל, חייב להוכיח שהוא שחקן של משחקים גדולים. שחקן שהגולים שלו היו צריכים להיות בתוך שיפולי הרשתות של השוערים מדינמו בוקרשט{שנה שעברה} ושל כריסטיאנסן הדני של פ.צ קופנהאגן.

הקלטות המסתובבות של זנדברג ברחבי אירופה כבר ישנות וצריכות רענון. דווקא סטלן סולבאקן מאמן קופנהאגן היה יצירתי כשאמר- הייתי מחתים עכשיו את זנדברג. אמירה רצינית או בצחוק? לעולם לא נדע.

4..ברחובות ליסבון נשמעה צפירת הרגעה...

שלושה נציגים של בנפיקה היו ביציע המרۛזי של טדי. השניים שעשו רשימות על בית"ר ירושלים, קיפלו את הדפים וביציאה לרכבם השליכו את הכתוב לפח בנימוס. בנפיקה סופרת את פ.צ קופנהאגן, היא תתייחס אליה כאל תחנת מעבר, לליגת האלופות. ביום רביעי יהיו באצטדיון הלוז{האור} 70 אלף צופים. בנפיקה תנסה להכריע Ӑת המשחק בליסבון ולא להיגרר בחשש לאצטדיון הפארקן בקופנהאגן.

אוהדי בית"ר י"ם שלא היו בדנמרק, גם לא יהיו בליסבון, בבנפיקה מנסים להחיות את ימי התהילה של שנות ה-60, של המאמן היהודי בלה גוטמן ושל הכוכב אוסביו. הם{ בנפיקה} לא יפנו אל "הידיۓ" ריצ'רד נילסן, האיש שגברי לוי כינה נילסון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק