אנדיוני בחצי הגמר במונטריאול

הצמד הישראלי ממשיך להרשים בטורניר היוקרתי מסדרת המאסטרס - ניצח 5:7, 1:6 את ביורקמן ומירני. איסטנבול: הראל לוי ניצח את שוטלר הגרמני בדרך לחצי הגמר. בינגהמטון: גם אוקון בחצי הגמר

שבת 11 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד

צמד הטניסאים הבכיר של ישראל, אנדי רם ויוני ארליך התקרב הלילה אל מרחק שני ניצחונות מזכייה בטורניר המאסטרס היוקרתי שנערך במונטריאול, קנדה.

השניים שעלו כזכור לרבע הגמר לאחר שיואיט ורפאל נאדאל פרשו אמש, התייצבו הערב מול הצמד השבדי - בלארוסי של ביורקמן את מירני וניצחו בשתי מערכות 1:6 ו-5:7.

המערכה הראשונה הלכה בצורה חלקה עבור 'אנדיוני' כשהם מרגישים טוב על המגרש ובסך הכל זקוקים לשבעה משחקונים בכדי לעלות ליתרון של מערכה. המערߛה השנייה מנגד הייתה סיפור שונה, השניים נכנסו לפיגור 3:2 לאחר חמישה משחקונים אך הצליחו לשוב למערכה בכדי להשוות ל-5:5. בשני המשחקונים הבאים ניצח הצמד הישראלי וזכה בניצחון. 

היריבים של אנדיוני בשלב הבא הם פול הנלי מאוסטרליה וߧווין אולייט מזימבבואה המדורגים 5 בטורניר.הצמד הישראלי הבטיח לעצמו 225 נקודות דירוג ו-34,200 דולר.

לאחר המשחק אמר אנדי רם ל-TELESPORT: "שיחקנו מול אחד מהצמדים היותר טובים בסבב. שיחקנו טוב ואנחנו מרגישים מחוברים בתקופה האחۨונה. פתחנו את המשחק חזק וניצחנו 1:6 במערכה הראשונה. גם היריבים הבאים שלנו הם שחקנים טובים. הולך להיות קרב קשה".
 
איסטנבול: לוי בחצי הגמר 

הראל לוי ממשיך להציג את היכולת הגבוהה מהשבועות האחרונים והיەם הוא עשה צעד נוסף בדרך לחזרה לטופ 200 עם ניצחון ברבע גמר טורניר איסטנבול, טורקיה (פרסים בסך 100 אלף דולר).

הטניסאי מספר 3 של ישראל המדורג 230 בעולם ניצח היום את ריינר שוטלר הגרמני (138) 6:4, 4:6 ו-2:6 והעפיל לחצי הגמר את ז'יל מולר הזכור לכם ߞהמפגש בגביע הדיוויס מול לוקסמבורג (146) או מישה זברב הגרמני (126).

כך או כך לוי הבטיח לעצמו עד כה 36 נקודות דירוג ו-5,020 דולר. כזכור, לוי עבר בסיבוב הראשון את אלוף ישראל, דודי סלע ואמש ניצח את פייה האוסטרי (147 בעולם).

בәנגהמטון: גם אוקון בחצי הגמר

אם לא די בהצלחות של יתר הישראלים, גם נועם אוקון הצליח להעפיל לחצי הגמר בטורניר בינגהמטון, ארה"ב (פרסים בסך 50 אלף דולר). אוקון המדורג שישי בטורניר גבר על סקוט אודסמה האמריקאי (289) 2:6 ו-4:6.

מי שיחכה לאוקון בשלב הבא הוא המדורג ראשון בטורניר ו-70 בעולם, תומאס יוהאנסון השבדי. אוקון הבטיח לעצמו 24 נקודות דירוג ו-2,510 דולר.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק