קולאוטי בדרך למנשנגלדבאך

אחרי וכישלון במו"מ עם נירנברג, החלוץ הארגנטינאי של מכבי חיפה קיבל הצעה נוספת ממנשנגלדבאך - קולאוטי שוחח עם שחר. אם גולן יעבור לחיפה, קולאוטי ישוחרר

שבת 11 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

רוברטו קולאוטי שקיבל הצעה̠ממנשנגלדבאך הגרמנית מהליגה השנייה בגרמניה, עשוי לעבור לשורותיה כבר בחודש הקרוב.

החלוץ שוחח עם יעקב שחר וסיפר לו על הפנייה. נכון לעכשיו, נראה שנשיא מכבי חיפה לא מתכוון לעמוד בדרכו של החלוץ. כאמור, רק לפני כחודש וחצי קולאוטי קיבל הצעהȠמנירנברג, אך הסכום שהציב שחר שעומד על כ-2 מיליון יורו לא עמד בתנאים שהקבוצה הגרמנית הייתה מוכנה לשלם.  נראה כי הסיכויים לשחרורו של קולאוטי גבוהים מתמיד, החלוץשמסיים בינואר  את חוזהו בקבוצה יהיה שחקן חופשי ויוכל לנהל משא ומתן עם קבוצות Ӑחרות עם תחילת השנה החדשה ולכן מעדיף שחר  למכור אותו כבר עכשיו ולקבל עליו תמורה נאה.

בעקבות העסקה המתגבשת להעברתו של עומר גולן לחיפה (ראה ידיעה נפרדת), ההתנגדות לשחרורו של קולאוטי פחתה, כאשר גולן צפוי לאייש את עמדת החלוץ המרכזי במכבי חיפה. קולאוטי הארגנטינאי נמנע מלדבר בנושא עד אשר הוא ייסגר סופית.

בעניין עומר גולן, המחליף העתידי של קולאוטי, היום צפויה להתקיים פגישה בין שחר לעמוס לוזון כאשר מקורבים לשחקן אומרים שהאפשרויות שעומדות הן: העניין ייסגר היום או לחילופין גולן יישאר סופית בפ"ת.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק