תיקו חוץ לדינמו בוקרשט

אלופת רומניה התקרבה לליגת האלופות עם תיקו 1:1 באיטליה מול לאציו. שני אוהדים רומנים נדקרו על ידי אוהדי לאציו לפני המשߗק. קופנהאגן הפסידה לבנפיקה 2:1 בפורטגל

יום שלישי 14 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

4 משחקים התקיימו במסגרת השלב השלישי והאחרון של מוקדמות ליגת האלופות, כשמחר יושלם מחזור המשחקים עם 12 נוספים.

אלופת רומניה, דינמו בוקרשט עשתה צעד גדול לעבר שלב הבתים עם תיקו חוץ, 1:1, מול לאציו האיטלקית.

דניאל דניקולסקו העלה את הרומנים ליתרון מפתיע בדקה ה-22, אך מאסימו מוטרלי הישווה את התוצאה בתחילת המחצית הראשונה, לא לפני שתומאסו רוקי האיטלקי החמיץ פנדל. לקראת הסיום התלהטו הרוחות ו-ולון בהרמי (72') ומאסימו מוטרלי (86') מלאציו יחד עם גויאן מדינמו בוקרשט.

לפני המשחק באיטליה: שני אוהדי דינמו נדקרו

שני אוהדים רומנים נדקרו ועוד אחד נפצע בראשו בקרבות בין אוהדי דינמו בוקרשט לאלה של לאציו האיטלקית לפני מפגש מוקדמות ליגת האלופות בין הקבוצות.

אחד מאוהדי דינמו נדקר בגבו, השני ברגלו ועוד אוהד נפצע בראשו במהלך המהומות, לפי דיווחים המגיעים מאיטליה.

בנפיקה ניצחה, קופנהאגן חזק בתמונה

הקבוצה הדנית שהדיחה בשבוע שעבר את בי۪"ר ירושלים הגיעה לאיצטדיון האור בבנפיקה למשחק הראשון, של השלב השלישי והאחרון, לפני שלב הבתים. בנפיקה אמנם ניצחה את המשחק בסופו של דבר, אבל הדנים יכולים להיות מאוד אופטימיים לקראת משחק הגומלין.

רוי קוסטה הוותיק העלה את הפורטוגלים ליתרון בۓקה ה-25, אך 10 דקות בלבד לאחר מכן האטצ'ינסון המצויין כבש את שער החוץ הכל-כך יקר עבור הדנים. 4 דקות לסיום, שוב היה זה רוי קוסטה שהציל לבנפיקה את המשחק עם שער שני וניצחון 1:2, שלא בטוח יספיק לגומלין.

ולנסיה בקלות, ריינג'רס בקושי
<įstrong>
ולנסיה לא התקשתה להביס את אלפסבורג השבדית בתוצאה 0:3. רודריגז ויסנטה העלה את הספרדים ליתרון מוקדם בדקה ה-7. במחצית השנייה הוסיפו דויד סילבה (59') ופרננדו מוריינטס (71') שני שערים נוספים וצריך לקרות דבר מאוד בלתי צפוי בכדי שולנסיה לא תעלה לשלב הבתים.

ריינג'רס הסקוטית עבדה קשה מאוד לפני שניצחה 0:1 בבית את הכוכב האדום בלגראד. את שער הניצחון כבש נאצ'ו נובו הספרדי לקראת סיום המשחק וקבע כי הסקוטים ייאלצו להתאמץ לפני שיעברו לשלב הבא.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק