מה יהיה עם קאסום?

אוהדי הפועל פ"ת חלוקים בקשר לעתידו של אחמד קאסום בהפועל פ"ת. 40 אחוזים מהאוהדים מאמינים כי קאסום עוד יתרום רבות לקבוצה, אך 35 אחוזים טוענים שיש לשחררו לאלתר

יום רביעי 15 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

אוהדי הפועל פ"ת מאמינים באחמד קאסום.̠מסקר אוהדים מיוחד שעולה בימים אלו באתר האוהדים של הקבוצה, נשאלו האוהדים האם החלוץ אחמד קאסום מתאים בכלל לקבוצה.
יותר מ-40 אחוזים מהנשאלים מאמינים כי יש לטפח את השחקן שיוסיף הרבה מחץ לקבוצה - קבוצת האוהדים מאמינה בשחקן ובמה שיש לו לתרום למועדון הכחולĮ

לעומתם, 35 אחוזים מהאוהדים טוענים שיש במהרה לשחרר את השחקן ובעצם קאסום גמר את הסיפור בקבוצה של מלמיליאן. 25 אחוזים מהנשאלים טוענים כי קאסום בסך הכל במשבר זמני ועם המחזורים שיתקדמו, השחקן יחזור ליכולת הטובה שאפיינה אותו.

לסיכום, קיימת מחלוקת בין האוהדים לגבי יכולתו של השחקן, אך רוב קטן של אוהדים בטוח שחייבים לתת לשחקן הזדמנות נוספת כדי שיוכל להוכיח את עצמו.


גדל באעבלין

כידוע, קאסום גדל באעבלין ושיחק בקבוצה המקומית במסגרת הליגה החמישית, עד שבۢונת    2003/2004 כשהיה בן 18.5, עבר לבני סכנין. בעונת 2005/2006 כבש חמישה שערים, מה שלא מנע מקבוצתו לרדת לליגה השנייה. בעונת 2006/2007 הצטרף להפועל פ"ת, כשהמאמן שהביא אותו היה אייל לחמן, שגם צירף אותו לסכנין שלוש שנים קודם לכן. קאסום כۑש שער בכל אחת משתי הופעותיו הראשונות, במסגרת גביע הטוטו, אך משחקי הליגה נפתחו באופן קצת פחות מוצלח מבחינתו, עם הרחקה כבר במחזור הראשון.
 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק