פרשת הארוחות הסתיימה

אתמול פורסם כי שחקני בית"ר יצטרכו לשלם מכיסם תמורת הארוחות הקבוצתיות, אך היום הודיעו בקבוצה כי השחקנים לא יוציאו שקל מכיסם

יום רביעי 15 אוגוסט 2007
אסף שקד

 בית"ר ירושלים ערכה היום בבוקר אימון נוסף במסגרת  ההכנה למשחק הליגה מול בני יהודה כשלרשותו של יצחק שוםĠעמד סגל מלא מלבד תומר בן יוסף הפצוע. ברק יצחקי שסבל ממתיחה קלה ביומיים האחרונים שב הבוקר להתאמן באופן מלא והוא צפוי לפתוח בהרכב.

לאחר שאתמול פורסם כי שחקני בית"ר ירושלים יאלצו לשלם 150 ₪ בחודש מכיסם תמורת הארוחות הקבוצתיות, היום הודיעו בקבוצה חד משמעית כי השחקנים לא יוציאו שקל מכיסם. 

גורם בצוות הניהול הסביר היום את המצב שנוצר: "מאז חזרתה של הקבוצה ממחנות האימונים- לא היו ארוחות מסודרות כמו בשנה שעברה ומספר שחקנים שזה הציק להם, החליטו להציע פתרון בו כל שחקן ישלם 150̠שקל בחודש על מנת שיהיו ארוחות עד תום העונה. 

בלי קשר להצעה, בית"ר ירושלים קיבלה הצעת מחיר מ-2 מסעדות נחשבות בירושלים וההחלטה אמורה להתקבל בשבועיים הקרובים- אז יפתרו כל הבעיות והשחקנים לא יוציאו שקל מכיסם".

 אחד השחקנים הבכירים בקבוצה הסביר את הסיפור שגרם לכותרות: "היה נסיון להתארגנות אצל השחקנים לבקש 150 שקל בחודש תמורה לארוחה ברמה גבוהה. אף אחד מהנהלה לא ביקש מאיתנו לשלם- זאת הייתה בסך הכל התארגנות שלנו. מה שיצא חיובי מהסיפור- זה שבבית"ר הבינו שאנחנו זקוקים לארוחות והיום קיבלנו תשובה כי בשבועיים הקרובים העניין יסודר ויהיו לנו ארוחות מסודרות".

היום מיד בתום אימון הבוקר, הגיעה הקבוצה בהרכב מלא לברית המילה של בנו של דובר הקבוצה עודד זרגרי. מצב הרוח בקרב השחקנים היה מעולה ובין היתר שוחחו ביני۔ם השחקנים על המשחק הקרוב מול בני יהודה. 

מסתבר כי למרות היכולת הטובה שהציגה עד כה בית"ר ירושלים, בקבוצה לא מגיעים שאננים ומגיעים למשחק מול בני יהודה דרוכים, "זה לא יהיה משחק קל ומי שחושב כך טועה", אמר אחד משחקני ההרכב, &quůt;בני יהודה היא קבוצה טובה וכבר ראינו את הניצחונות שלהם מול כפ"ס והפועל ת"א. כמובן שבסופו של דבר הכל יהיה תלוי ביכולת שלנו, אבל אנחנו לא מזלזלים ביריב ומגיעים דרוכים למפגש".

מחר תקיים בית"ר אימון ערב בשעה 17:30 באצטדיון טדי.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק