ניאבק על מקום באופא

"יש לנו שחקנים טובים כמו דוידוביץ'. אני מאמין שלא תהיה לנו שנה גרועה כמו השנה החולפת"." שרון חלבי, אוהד מכבי חיפה בטור מיוחד לפתיחת העונה

יום חמישי 16 אוגוסט 2007
שרון חלבי

 "אני מאמין שאנחנו ניאבק על מקום בגביע אופ"א. אמנם זה קצת מצחיק, אבל אין מצב לאליפות למרות שאנחנו מכבי חיפה. גם לא בנינו קבוצה לאליפות, אז בטח שלא ניקח אותה.

ברור שזה לא משמח אותי שלא הביאו שחקנים ולא הביאו רכש. הבאנו רק את רוני גפני וג'ובאני רוסו, אבל לא משנה את מי נביא אין סיכוי להתחרות בבית"ר, עכשיו שהם לקחו את עידן טל. הקבוצה היחידה שעוד יכולה להתחרות בבית"ר זה רק הפועל תל אביב.

מה יהיה? אני מאמין שבסוף העונה רוני לוי יילך הביתה. תכל'ס אין את מי לקנות, חוץ מעומר גולן שגם הוא לא מי יודע מה. השאלה אם יביאו עוד זרים.

בית"ר הפכה להיות מכבי חיפה של תחילת שנות האלפיים. הם הולכים לקחת כמה תארים ברציפות ויעקב שחר לאȠרוצה להתחרות בגיידמק עם כל הכסף שיש לו. הוא לא מוכן לשלם מיליון דולר לעומר גולן.

יש לנו שחקנים טובים כמו דוידוביץ' וכאלה. אני מאמין שלא תהיה לנו שנה גרועה כמו השנה החולפת, כי יש יותר אתגר. השנה אין את אירופה וזה יתרון אז אפשר להתחרות על מקום שני אۑל לא על המקום הראשון שזה שמור לבית"ר.

אני האחרון שיכעס על ההנהלה שהביאה את רוסו. הוא יכול גם לעזור מקצועית וגם לנסות לשנות את זה שהקבוצה שלנו קצת מתה בעיקר אחרי העונה שעברה. כרגע אין שום התלהבות ואני לא מסכים עם הקהל שמקלל את רוסו".

Ȋ

 

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק