לוזון: אני פחות שמח

הפועל תל אביב נחתה הערב אחרי הניצחון 0:3 על שירוקי. ההנהלה הודיעה כי תפעל לסילוק האוהדים המתפרעים ממשחקי הקבוצה. לוזון: שמח על התוצאה, פחות על מה שקרה ביציעים. שמאי: דביל אחד זרק רימון

יום שישי 17 אוגוסט 2007
אשר גולדברג
הנהלת הפועל ת"א, שהייתה נסערת מאז אירועי המשחק אתמול בבוסניה ולא הגיבה באופן מסודר לתקשורת, עשתה זאת הערב עם נחיתת הקבוצה בנתב"ג.

ראשי הקבוצה ובראשם, מוני הראל, מגנים בחריפות את כל מעשיהם של אותם אוהדים שהתפרעו אתמול במשחק גביע אופ"א נגד שירוקי.

"הפועל ת"א תפעל בנחישות על מנת לאתר את כל אותם המפרעים ולמנוע מהם להיכנס למשחקי הקבוצה בארץ ובחו"ל. בקבוצה מצירים על אותם עשרות אוהדים ששילמו במיטב כספם וߠמנעה מהם חווית הצפייה במשחק בבוסניה.

"הנהלת הקבוצה תלמד לעומק את הנושא ולא תחסוך באצמעים על מנת למגר תופעות מהסוג הזה בעתיד".

למרות ההתייחסות של ההנהלה לנושא המתפרעים, המאמן והשחקנים היו קצת פחות נלהבים לגנות את אוהדי הקבוצה ולא רצו להתייחס לאירועים.

אוהדי הקבוצה המפורסמים יותר דיברו גם הם עם הנחיתה: ארי שמאי סיפר: "דביל אחד זרק רימון וזה מה שגרם לכל. אני לא ישבתי ביציע הזה, אבל אמרו לי שהיו שם אנשים בני 50, רופאים ואנשים בכירים. פשוט חۑל".

אמיר פורת: "אני מצטער מאוד על מה שהיה שם. צריך לקוות שזה יקרה כמה שפחות".

מאמן הפועל, גיא לוזון: "עשינו את שלנו במשחק מול קבוצה לא פשוטה. הבקענו 3 שערים בחוץ. אני מקווה להӞשיך באירופה ולהצליח בליגה. אני שמח על התוצאה ופחות שמח על מה שקרה ביציעים".

חלוץ הקבוצה, ליאור אסולין, שכבש את אחד השערים: "שיחקנו מצוין. יש לנו קבוצה מצוינת והוכחנו את זה. אחרי שני הפסדים בגביע הטוטו מה שהיה חשוב ז۔ לחזור לנצח. הבוסנים קבוצה לא פשוטה, אבל אני שמח שעברנו אותם. אני לא מוכן להתייחס לגבי מה שקרה ביציעים".

הקפטן, ואליד באדיר: "לא פשוט להבקיע שלושה שערי חוץ. יש לנו מסורת באירופה. הדבר הכי חשוב זה הניצחון. עכשיו הפניߝ לליגה".

לצפייה בשחקני הפועל תל אביב בנתב"ג לחצו על התמונה הראשית או לחצו כאן.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק