אלימלך: אני לא מתלהב

שביט אלימלך מנסה להוריד לקשקע את חבריו לקרית שמונה: "יהיה מצחיק לדבר על הצהרת כוונות. בסך הכל התזמל מזלנו". אגב, בהפועל תל אביב באופ"א הוא ממש לא מתעניין

יום ראשון 19 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

 שביט אלימלך ועירוני קרית שמונה הפתיעו רבים כשהלמו במכבי הרצליה 0:3 במחזור הפתיחה של הליגה. אחרי המשחק, כשהוא במצב רוח ידידותי ביותר, אמר שביט ל-TELESPORT: "ההרגשה מדהימה, האמנתי שננצח, אבל לא בצורה כל כך משכנעת וכל כך יפה".

עוד תהפכו לקבוצת צמרת

"בסך הכול זה משחק ראשון, אין יותר מדי מה להתלהב, אבל ההחלטה לשחק בבית עזרה לנו. ראינו איזו אווירה יפה היתה, ולא היתה שום ۡיבה שלא נשחק בבית. הוכח  שיש לנו קבוצת כדורגל טובה, הקהל נהנה, כולם נהנו וניצחנו".

זו הצהרת כוונות?

"לא, שום הצהרת כוונות. בסך הכול השקענו, שיחקנו טוב, התמזל מזלנו וכבשנו שערים, וזהו. זו רק תחילת הדרך. נכון ߩזו תוצאה יפה, אבל זו עדיין תחילת הליגה. יהיה מצחיק לדבר על הצהרת כוונות, אנחנו קבוצה שצריכה משבוע לשבוע להשתפר, משבוע לשבוע לבנות את עצמנו, על מנת שנגיע מוכנים לשלבים המכריעים של הליגה".

התאקלמת בקריית שמונה?

"כן̬ כייף לי פה, באמת שכייף. אני נהנה והכול בסדר. אני גר בשדה נחמיה, הכול פה קרוב, גם אשתי ענת לאט לאט נהיית מבסוטה. כל החיים היינו בתל אביב, תן לנו קצת לשנות".

בטח לא הלכת לחגוג בארליך

"לא חגגתי אחרי המשחקȬ לא עשינו שום דבר מיוחד":.

מה אתה אומר על ההפסד של מכבי חיפה?

"כמו במקרה שלנו, מדובר בסך הכל בפתיחת עונה. זה לא משמעותי".

ראית את הפועל תל אביב ביום חמישי?

"לא̬ לא ראיתי, לא יצא לי. היה לי אימון ואחרי זה היתה לנו ארוחה אז לא יצא לי לראות. שמעתי שבמחצית השנייה היה משחק קליל, והיה את הקטע עם הקהל".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק