1

אני מרגיש נהדר בל.א

דיוויד בקהאם, קשר נבחרת אנגליה והלוס אנג'לס גלאקסי ןרגיש נהדר בעיר המלאכים ובארצות הברית בכלל: הכדורגל באמריקה יכול רק להשתפר. על התרומה לקהילה אמר בקהאם: אני אוהב לעבוד עם ילדים

יום שלישי 21 אוגוסט 2007
אייל כהן

דיוויד בקהאם מתחיל להרגיש שייך לארצות הברית ולעיר המלאכים לוס אנג'לס בכלל. לאחר השער והבישול במשחקים האחרונים, בקהאם גם מתנדב ותורם לקהילה. מתי הוא יופיע בהוליווד? נחכה ונראה.

דיוויד בקהאם, מרגיש שייך לארה"ב ולליגת ה-MLS : "זהו שער גדול שכבשתי. למרות זאת הצלחתי לכבוש, ואני לא נמצא בכושר שיא. שמחתי מאוד כשכבשתי את השער, זהו בונוס גדול בשבילי ובשביל האוהדים".

"אני שמח לחזור להיות על המגרש̠ולשחק כדורגל. אני טיפוס גרוע אם אני לא על המגרש ונמצא על הספסל. אפילו אישתי יודעת זאת, שאני לא על המגרש, זה משפיע עליי לרעה. זה מתסכל שהייתי בטיפולים בעקבות הפציעה בברך. הרבה יודעים שהכדורגל הוא לא הספורט המרכזי בארצות הברית. למרות זאת זה יכול להשתפר, והרמה גם כן. אני מרגיש נהדר בל.א".

על הורדת החולצה לאחר הכיבוש אמר בקהאם: "הרגשתי נוח עם זה, אני מרגיש נוח ואין לי בעיה להוריד אותה. אני ומשפחתי מרגישים כמו בבית, אישתי מאושרת, ילדיי גם. כיף לנו ללכת לים, מה שלא הרבה התאפשר באירופה. אני מתגߢגע למשפחה שלי בעיקר באנגליה, למרות זאת עם הניסיון שלי, זה חישל אותי".

על התרומה לקהילה ואהבה לילדים, אמר הקשר האנגלי: "עם היכולת שלי והנסיון שלי, אפשר למצוא כאן בשכונות שחקנים שאוהבים את המשחק. בכל מקום בעולם, ובכל מקום שלא חשבת עליו תוӛל למצוא כישרון. לראות כאן בהארלם ילדים משחקים, זה נהדר ואני שמח. אני תמיד שמח להיות בסביבת ילדים, אני אבא צעיר וזה אחד הסיבות המרכזיות". 

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק