שרף: מצפה משחק לא פשוט

מאמן העבחרת לא לוקח בקלות את משחקה של הנבחרת מחר מול בלגיה, למרות שמותר לו להפסיד עד 18 הפרש. אליהו: אני מרגיש חייב לחברים שעשו הכל כדי לשחרר אותי לחתונה

יום שישי 24 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

נבחרת ישראל מתכוננת למשחק מחר (שבת) נגד בלגיה, שיחתום את השלב הראשון של משחקי ההזדמנות האחרונה, כשהנבחרת עדיין בלתי מנוצחת בטורניר. 

המאמן, צביקה שרף אמר על המשחק הקרוב: "מצפה לנו משחק לא פשוט בבלӒיה. אני אעבוד עם השחקנים על כך שנרצה לנצח שם ולא נסתכל על ההפרש. אוי ואבוי אם נחשוב שמותר לנו להפסיד עד הפרש מסויים, כי זה מתכון להסתבכויות".

פורוורד הנבחרת, ליאור אליהו, שהחמיץ את משחק הניצחון על אוקראינה בשל חתונת אחיוĬ התרגש לפגוש מחדש את חבריו: "אני מאושר להצטרף לנבחרת אחרי שלא הייתי במשחק באוקראינה בגלל שאחי התחתן. אני מרגיש חייב לחברים שעשו הכל בשביל לשחרר אותי. אני מקוה שננצח מחר על מנת שנגיע מעודדים לשלב השני של הטורניר".

על סיכויי הנבחרת להעפיל לאליפות אירופה אמר שרף: "הסיכויים שלנו סבירים. אנחנו הולכים לפגוש שתי נבחרות שוות לנו ברמתן כשכל תוצאה אפשרית. כמובן שבמעמדים כאלה הותק הניסיון, הנשמה והמלחמה משחקים תפקיד ראשי, אבל בואו לא נרתום את העגלה לפני הסוסים. קודם נגיע ואז נתייחס&quɯt;. 

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק