הליברטי הדהימו את דטרויט

WNBA: קבוצתה של שי דורון ששוב לא שותפה במשחק הראשון של רבע גמר הפליאוף הדהימה את האלופה 51:73, עלתה ליתרון 0:1 בסדרה וכעת רחוקה ניצחון אחד מחצי גמר המזרח. דורון שיחקה 2 דקות

שבת 25 אוגוסט 2007
רועי רובינשטיין
ניצוצות של דאלאס? הפתעה מרעישה התחוללה הלילה בפתיחת סדרת רבע גמר המזרח בפליאוף ה-WNBA כאשר דטרויט האלופה והקבוצה החזקה ביותר בליגה בעונה הסדירה עם 24 ניצחונות ועשרה הפסדים בלבד הושפלה הלילה במשחק הראשון של הסדרה מול הניו יורק ליברטי של שי דורון שניצחה 51:73 ועלתה ליתרון 0:1 בסדרה של הטוב משלושה משחקים.

דטרויט, קבוצתו של ביל לאמביר, החלה את המשחק לא טוב, ועל אף שפע הכוכבות שבה סיימה את הרבע הראשון עם תשע נקודות בלבד לעומת הארבע עשרה שקלעו שחקניות ניו יורק. הרבע הראשון סימן את הבאות לפחות לגבי יום הקליעות הגרוע שצפוי לשוק עם 33% מהשדה כשרק דיאנה נולאן מסיימת את המשחק קרוב לממוצעים שלה עם 16 נק'.

בצד השני הייתה זו שאמיקה כריסטון שעשתה משחק נאה עם דאבל דאבל של 1ȶ נק' ו-15 רב' בכדי להוליך את הליברטי ליתרון של 11 נקודות בסיום הרבע השלישי, לאחר שלהפסקה הקבוצות ירדו בשוויון 25:25. 

הרבע הרביעי התנהל בדיוק כמו הראשון כשדטרויט קולעת רק 9 נק' בעשר דקות ונותנת לליברטי לברוח לניצחון סוחף של 22 נקודות הפרש. אגב, מאמנת הליברטי פאט קויל שיתפה את שי דורון למשל 1:59 דקות. 

כעת הסדרה עוברת לשני משחקים בדטרויט, כאשר ניצחון של הליברטי באחד מהם יביא אותה לחצי גמר המזרח וידיח את האלופה מהמשך הפליאוף.    

במשחק̠השני שנערך הלילה בפליאוף המערב גברה פיניקס על סיאטל 84:101.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק