אין לו את זה

אלי כהן הוא מאמן כדורגל מהמורעלים בתחומו. אבל בכל הקשור להבנת המצב מבחינה אנושית, אלי כהן נשאר מאחור ומי כמו רוני מאߠה ידע לנצל זאת. טור דיעה

יום ראשון 26 אוגוסט 2007
דורון ברגר
מאז יום חמישי לפני כשבוע וחצי היו שני דברים בטוחים שכל אדם בר דעת ידע שיקרו. הראשון הוא שמרינה מקסימיליאן בלומין ובועז מעודה יעפילו לגמר כוכב נולד והשני היה שאלי כהן יילך הביתה. יפוטר, יתפטר, זה ממש לא משנה. לכהן לא היה סיכוי אצל הצמד הבלתי נלאה מאנה את פרידמן.

האמת, בכלל לא ברור איך אלי כהן חשב שהשידוך בינו לבין מאנה עשוי להצליח. אם חשבתם שלוני ורוני הם הפכۙם, הרי שאתם לא מכירים מספיק את כהן, אולי המאמן הכי מסודר ומורעל בליגה, שמה לעשות ויחסי ציבור הם לא הצד החזק שלו.

אלי כהן קיבל בחודש האחרון לפחות ארבע הזדמנויות להתפטר. הוא יכל לעשות זאת אחרי ההפסד לנגרים האנדורים וגם לאחר שניצח אותםȠ(מה היה רע לומר "ניצחתי ולכן אסיים"). כהן גם יכל להתפטר אחרי תצוגת הנפל מול הטורקים או אחרי היכולת המביכה מול אשדוד.

אבל לכהן אין את זה. אין לו את היכולת להבין את התמונה כולה. יחצ"ן מוכר סיפר לי פעם שהגדולה של אנשים מצליחנים היӐ לדעת מי יושב מולך. אותו יחצ"ן סיפר לי שיש אנשים שאם תושיב מולם עשרה גברים עם ג'ינס וטי שירט כחולים הם יזהו מיד מי מבינהם הוא איש הייטק.

כהן היה זקוק ודאי לנסיון התשיעי. אולי אפילו לעשירי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק