עמוס לוזון: שרף הוא שקרן

שלמה שרף טוען כי נשיא מכבי פ"ת תקף אותו בקללות אתמול: הוא התנהג כמו פרחח. לוזון עונה: אני מוכן ללכת איתו למכונת אמת; אני בז לו, הבן שלו לא מאמן אפילו בליגה ג'

יום שני 27 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד
העימות בין שלמה שרף ועמוס לוזון תופץ תאוצה אחרי התקרית שארעה אתמול בין השניים באיצטדיון בלומפילד במשחק בין הפועל ת"א לבית"ר ירושלים.

שרף טען אתמול כי בזמן שצפה במשחק אמר לו אבי לוזון: "תכתוב בטור ۩לך שגיא לוזון עשה בית ספר לכדורגל לחבר שלך, יצחק שום". שרף אמר על כך ל-TELESPORT: "הדברים שלו באו בתגובה לאמירה שלי על כך שלדעתי גיא לוזון קיבל מוקדם מדי את תפקיד מאמן הפועל ת"א. זו דעתי, אני משמש כפרשן ולא כמאמן, אין לי שום כוונה להגיע להפەעל ת"א".

בתגובה לדברים, טוען שרף, נשיא מכבי פ"ת עמוס לוזון התנפל עליו בצעקות וקללות: "מוטב שאני לא אחזור על הדברים שהוא אמר. עמוס התנהג כמו פרחח רחוב. מה להם ולהפועל ת"א? אני ממליץ לעמוס לדבר על מכבי פ"ת ולאבי שיәתן דוגמה כמי שעומד בתפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל.

"אין לי שום דבר עם בית"ר ירושלים ואני בטח לא אוהד הקבוצה. לא יכול להיות שאגיע למשחק כדורגל, אשב בשקט בצד ויתנפלו עלי בהצגה גדולה ביציע. אני כעת שוקל אם בכלל ללכת למשחקים. בשביל מה ללכת לכדורגל, אם בכירים בכדורגל פועלים בצורה עלובה ומשפילה?". 

בתגובה לטענות הקשות של שרף, עמוס לוזון מכחיש מכל תוקף כי פנה למאמן הלאומי לשעבר והכריז: "הוא שקרן. לא פניתי אליו, לא עצרתי לידו אפילו. הוא שקӨן ואני מוכן ששנינו נלך למכונת אמת. אני בכלל ארבע שנים לא דיברתי איתו, למרות שהוא שלח אליי אינספור שליחים כדי שאני אעשה איתו סולחה".

לוזון החזיר במתקפה על שרף ואמר: "אני לא מעוניין לדבר איתו. הוא לא שווה שאני בכלל אתייחס אליו. עדיף לۛדורגל שאנשים כמוהו לא יבואו למגרשים. כואב לו שאבי הוא יו"ר ההתאחדות וגיא הוא מאמן הפועל ת"א, שהוא במאה דרגות יותר טוב ממנו. הבן שלו לא מאמן אפילו בליגה ג'. כל מה שמניע אותו זה הקנאה. יש לו עט ביד ואיזה תוכנית שהוא משתלח בה באנשים, אבל אני בז לו והוא לא ראוי שאני אתייחס אליו כי הוא שקרן".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק