קבלו את האוהד מספר 1

הוא אמנם אוהד את מכבי הרצליה הקטנה, אבל אין אוהד מוכר ממנו במגרשי הכדורגל. אפי הנמר עושה חשבון נפש בעקבות שני ההפסדים ולא מתבייש לשיר ולרקוד ברחבי תל אביב

יום שני 27 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

מי שלא מכיר את אפי הנמר לא היה מספיק במגרשי כדורגל. אפי חלסגי הוא אחת הדמויות הכי צבעוניות בכדורגל הישראלי  וזאת למרות שהוא אוהד את מכבי הרצליה הקטנה.

פגשנו אותו השבוע ומצאנו אותו במצב רוח ירוד בעקבות הפתיחה הצולעת של הרצליה, אך גם מלא שמחה ושירי עידוד. 

צפו באפי הנמר על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה.
הנמר  מספר: "אני נהייתי אפי הנמר מאז שפעם היה משחק של מכבי הרצליה נגד בית"ר ירושלים, ובאתי עם כובע של נמר. יורם ארבל ראה אותי ואמר בשידור: באמת בחור על הכיפאק, הנה אפי הנמר, האוהד המפורסם של מכבי הרצליה. מאז נהייתә אוהד מאוד מפורסם, ולאחרונה התפרסם סקר שבו רק ואסילי האוהד של מכבי חיפה יותר מפורסם ממני, ואני יותר פופולארי מאורי משיח, האוהד המפורסם של מכבי תל אביב.

כואב לי הלב על המצב של מכבי הרצליה, לא נראה לי שנצליח לשרוד בליגה, כי צריך חיזוק משמעותי. ߛדאי שההנהלה תתעורר ותשקיע, כי אחרת נרד. האוהדים שלנו זועמים, אין מספיק שחקני בית בקבוצה שלנו וחבל, כי ככה לא נגיע לשום מקום.

מה שהכי מחמיא לי בתור אפי הנמר, שאם לאפי בירנבוים משחק טוב, אז בעיתונים מופיעה הכותרת  'אפי הנמר', כמו שקרהȠלא מזמן באחד המשחקים, וזה מראה שנהייתי מותג, לא פחות מהקבוצה שלי מכבי הרצליה. אבל האמת שחוץ מהם אני בעצם אוהד של כל הקבוצות, פעם אפילו מכבי פתח תקוה שילמו לי שאני יעודד אותם".

צילום ועריכה: יותם רונן.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק