נמני: מבצע קייסרי חשוב כעת

מכבי ת"א נחתה בטורקיה תחת אבטחה כבדה והג'נרל מנג'ר הבהיר: חשוב להתמקד במשחק ולעזוב כרגע את העיסוק במאמן החדש. פרץ: התפקיד שלי הוא לנווט את האונייה

יום רביעי 29 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

כן גיא לוי או לא גיא לוי, מכבי ת"א נחתה בטורקיה לקראת משחק הגומלין מול ארג'יספור הטורקית בתקווה להשיג את הכרטיס לסיבוב המוקדמות השלישי של גביע אופ"א.

הג'נרל מנג'ר, אבי נמני דאג להניח את הסוגיה הבלתי פתורה בצד, והבהיר: "חשוב להתמקד כעת בגומלין מול ארג'יספור ולעזוב בשלב הזה את העיסוק במאמן החדש". מכבי שנחתה בשעות הצהריים בטורקיה זוכה להתעניינות שיא מצד התקשורת המקומית כמו גם לאבטחה כבדה של כוחות המשטרה̮

במשחק עצמו מי שיעמוד על הקווים הוא ויקי פרץ שיהיה זה שיקבע את ההרכב. פרץ אמר עם ההמראה: "עכשיו התפקיד שלי הוא לנווט את האונייה של מכבי ת"א במים הסוערים"

גיא לוי כאמור לא יצא עם מכבי ת"א למשחק̠מחר. גם אם יקבל במהלך היום את השחרור מההתאחדות לכדורגל, חייב לוי לעבור בבקרה התקציבית, ובלחץ הזמן הוא לא בתכניות לקייסרי.

בינתיים, שוחרר הקשר הספרדי ג'ונתן חונקאל מהקבוצה ולא יוחתם כפי שתוכנן. ג'ונתן ניכשל בבדיקות הרפואיות והיום הוא חוזר לספרۓ. ליאור ג'אן נשאר בארץ אחרי שלא חתם על החוזה החדש ולא עבר ברשות לבקרה התקציבית.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, נפגש אתמול  עם גיא לוי. לוי ביקש מאבי לוזון, לעזוב את ההתאחדות למען מכבי תל אביב. לוזון סירב בצורה נוקשה וקולנית,̠ודרש מהמאמן לכבד את חוזהו ולהכין את הנבחרת למשחקים בעוד שבוע וחצי במוקדמות היורו.

"פנינו רק לגיא לוי"

לנוכח הפרסומים האחרונים על שמות נוספים של מועמדים לאימון מכבי ת"א בעקבות פיטוריו של אלי כהן, החߜיטו בקבוצה לשים סוף לגל השמועות ולהבהיר כי מעולם לא פנו לשלמה שרף, אייל ברקוביץ' ומשה סיני.

בקבוצה אמנם לא התייחסו לפרסום ב-TͅLESPORT כי מדובר במתיחה, אולם הצהובים טוענים כי הפרסומים גורמים לפגיעה מכוונת בקבוצה ופירסמו באתר הרשמי את ההודעה הבאה: "מועדון הכדורגל מכבי ת"א דוחה ומבטל בכעס רב את הפרסומים המוזרים והמופרכים באמצעי התקשורת לגבי מועמדיӝ נוספים למעט גיא לוי לאימון מכבי ת"א.

מועדון מכבי ת"א מכבד מאוד את שלמה שרף, משה סיני ואייל ברקוביץ אך מעולם לא עלתה מועמדותם על הפרק ובטח שלא נעשה פנייה אליהם, או לאף אחד אחר, למעט גיא לוי משום מקור מוסמך מטעם מכבי ת"א.

תגובות

טלספורט בפייסבוק