יאמר: הקהל היה מדהים

הבעלים של מכבי נתניה, התייחס היום למשחק מול לייריה ובמיוחד לקהל הנתנייתי שמילא את קריית אליעזר ואמר: "העידוד שקיבלנו היהĠמשהו שלא חוויתי שנה וחצי, הפסדנו את המשחק, אך הרווחנו ערב נפלא"

יום שישי 31 אוגוסט 2007
אשר גולדברג, הדס גרינברג
מכבי נתניה הודחה אתמול מהמשך המשחקים באירופה, אחרי ההפסד המרגיז 1:0 ללייריה הפורטוגלית. למרות זאת, הקבוצה של יאמר, יכולה לשאוב המון עۙדוד מהמשחק שלה ובעיקר מהקהל המדהים שתמך בה במשחק הזה.

היום התייחס דניאל יאמר, הבעלים של המועדון, לעידוד ולאווירה שהיתה במשחק אתמול בקריית אליעזר.

 יאמר אמר: "העידוד שקיבלנו היה משהו שלא חוויתי שנה וחצי ולא חשבתי שהוא עדәין שם, אבל אחרי המשחק הזה אני יכול לומר שהוא שם.  אולי הפסדנו את המשחק  אבל הרווחנו ערב נפלא שבו אוהדי מכבי נתניה התנהגו למופת והציגו יכולת יותר טובה ממה שמכבי נתניה שיחקה, וכל מה שאני יכול לומר מעומק הלב שלי: תודה". 

ראובן עטר: אני גאה בשחקנים

ראובן עטר, מאמן מכבי נתניה אמר אתמול בסיום המשחק: "הם קבוצה טובה יותר ללא ספק. הגענו למצבים שלנו אבל החמצנו. יש להם שוער מצוין. לצערי לא הצלחנו לכבוש, אבל אני גאה בשחקנים כי הם̠נתנו את המקסימום. אני מרוצה מאוד מאיך שהם שיחקו".

על היריבה אמר עטר: " לירייה מאורגנת טוב גם בחלק ההגנתי ובכדורגל אנחנו כבר יודעים שכשאתה מחמיץ,  אתה בדרך כלל סופג. נקווה שבעונה הזו נצליח להגיע שוב למפעל אירופאי. ההופעה באߙרופה נתנה לנו הרגשה טובה שהבאנו לכאן בקרית-אליעזר את כל אירופה".

פאולו דוארטה, מאמן לירייה: "לא כל כך הופתענו מהחולשה של נתניה. הייתי עצבני ברוב המשחק מאחר וזה משחק מאוד גורלי. הייתי במתח רוב המשחק אבל עכשיו אני שמחȠשהצלחנו לעשות את זה ויש לי הקלה אחרי הניצחון. יש לנו משחק חשוב בימים הקרובים ואני כבר עם הראש במשחק הבא".

תגובות

טלספורט בפייסבוק