זה היה גולאסו

טורץיה: פיני בלילי מתלהב מהגול שכבש לרשת גזיאנטספור בניצחון 0:2 של סיבאספור: קיבלתי כדור מחצי מגרש, עברתי ארבעה שחקנים ובעטתי לשוער בין הרגליים. בלגית: טועמה וליאז' ניצחה 1:2 את ברוז'

יום ראשון 02 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

פיני בלילי, חלוצה של סיבאספור, מוכן מבחינתו למשחק מול נבחרת אנגליה. בליגה הטורקית
כבש בלילי את השער השני לזכות קבוצתו. שער שאותו הוא מגדיר: מצויין, מלהיב ממש גולאסו.

פיני בלילי אמר לאחר המשחק: "קיבלתי כדור במחצית המגרש. פתחתי בכדרור, עברתי שלושה שחקנים.שהגעתי מול השוער בעטתי חזק בין הרגליים שלו לתוך הרשת והייתה חגיגה גדולה".

על ההכנות והטיסה מחרתיים ללונדון אומר בלילי: "אני בכושר טוב, אחרי שהחמצתי את המשחק נגד בלארוס, יש פחות משבוע, אבל ההכנות בלונדון יהיו בדרך למשימה הלאומית. כמו כל אחד אני רוצה לשחק. אני אתן לקשטן את כל הסיבות להאמין בי במוצ"ש באיצטדיון וומבלי". 

שער ראשון לבלילי העונה

החיים של סיבאספור במשחק החלו טוב. כבר בדקה ה-4 נשארה גזיאנטפספור בעשרה שחקנים כאשר טצ'אמי הורחק. 

למרות היתרון המספרי, החליטה סיבאספור לאזן כוחות. בדקה ה-38 באיירק הורחק גם וקבוצתו של בלילי נותרה גם היא ב-10 שחקנים. השערים הגיעו רק במחצית השנייה. 

בדקה ה-56 כבש מהמט אילדיז את השער הראשון לסיבאספור. הרגע הגדול של פיני בלילי הגיע דקה לפני תוספת Ӕזמן. החלוץ הישראלי הצליח לכבוש ולשמור על הניצחון הביתי.  זהו הניצחון השני של סיבאספור שהגיע לאחר ההפסד מול האלופה פנרבחצ'ה במחזור הקודם.

בלגית: טועמה וליאז' בראש הטבלה

הערב (ראשון) נערך משחק העונה בבלגיה. סטߠדארד ליאז' גברה 1:2 מול קלאב ברוז'. טועמה שיחק 90 דקות במדי ליאז'. 

היה זה 5 דקות במחצית השנייה שסגרו את המשחק. בדקה ה-65 העלה מילאן יאבונוביץ' את ליאז' ליתרון. דקה לאחר מכן השווה סוון ורמנט את התוצאה. 

לא עברו שלוש דקו۪ ובדקה ה-69 כבש בזואה את שער הניצחון לסטנדאד ליאז'. סלים טועמה ספג כרטיס צהוב בדקה ה-24 של המשחק. כעת נמצאת ליאז' במקום הראשון בטבלה עם מלוא 25 הנקודות. חמישה ניצחונות מתוך חמישה משחקים.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק