6

מנציחים את האוהדים

מכבי נתניה הנציחה את זכרם של אוהדי הקבוצה שנפלו#בפעילות מבצעית בשמות קבוצות הנוער של המועדון.

יום חמישי 06 ספטמבר 2007
אלכס נירנבורג
 מכבי נתניה הנציחה את זכרם של שני אוהדי הקבוצה שנפלו בפעילות מבצעית במסגרת השירות הצבאי בשמות קבוצות הנועۨ של המועדון: קבוצת נערים א' של מכבי נתניה תשא את שמו של סמל יהונתן שרעבי ז"ל וקבוצת נערים ב' תשא את שמו של סמ"ר רון לביא ז"ל. 

סמ"ר רון לביא נהרג בפעילות מבצעית לפני כחמש וחצי שנים וסמל יהנתן שרעבי נפל במהלך מלחמת לבנӕן השנייה. שניהם היו אוהדים שרופים של מכבי נתניה והקפידו להגיע למשחקים רבים של הקבוצה". 

אביו של רון ז"ל, ינון לביא אמר לאתר הרשמי של מכבי נתניה: "אנחנו בוחרים להנציח את שמו של רון ז"ל דרך הדבר שאותו הכיĠאהב וזו מכבי נתניה. המשפחה שאיבדה את היקר לה מכל רואים בילדים האלה ששואפים להגיע להישגים בספורט את כל מה שהיה טוב ברון וזה מנציח את הדבר אותו רון אהב. זה מאוד חשוב ונותן לנו כוח להמשיך".

משה, אביו של יהונתן אמר על הנצחת שמו של הבן בקבוצת̠נערים: "עבורנו זהו כמובן נחת, במיוחד עבור אימו אליה היה קשור מאוד. הבחורים הצעירים האלו ישחקו תחת סמלה של מכבי נתניה ושמו של יוני שילוו אותם בכמה השנים הקרובות וכאשר הם יגיעו לבוגרים, ואני מקווה שרבים מהם יגיעו לשם הם לא ישכחו את השם והוא יעבור מדור Ӝדור".
 
כתובת האתר הרשמי של מכבי נתניה:
http://www.fcmn.co.il 

תגובות

טלספורט בפייסבוק