ועכשיו לדבר האמיתי

אחרי שפסטיבל אנגליה נגמר במפולת נשב הערב בבית ונעודד את הבחורים של צביקה שרף מהכדורסל שינסו לנצח את פורטוגל בדרך לרבע גמר אליפות אירופה. שרף: אני רוצה לעשות לכם חג שמח

יום ראשון 09 ספטמבר 2007
שלמה חסיד
נבחרת ישראל בכדורסל יכולה הערב להמתיק מעט את הגלולה המרה שספג אמש הספורט הישראלי בוומבלי עם ניצחון נוסף באליפות אירופה שנערכת בספרד כשתפגוש הערב את פורטוגל. 

לאחר הניצחון על קרואטיה בערב שבת החבורה של צביקה שרף נמצאת במצב טוב ויודעת כי ניצחון הערב על הפורטוגלים יקרב אותה מאד לשלב רבע הגמר של הטורניר, שלב עליו אפילו האופטימים שבין אוהדי הנבחרת לא חלמו עליו בתחילת הקיץ.

המטרה של שרף ביממה האחרונה הייתה להשיב את שחקניו אל הקרקע ואין יריבה יותר טובה מפורטוגל בכדי לעשו۪ את העבודה שכן שחקני הנבחרת יודעים וזוכרים מדוע כי הסיבה שבגללה היה עליהם לעבור את טורניר ההזדמנות האחרונה בקיץ האחרון הייתה בעיקר בגלל ההפסדים לפורטוגלים בקיץ שעבר.

שרף זוכר אף הוא את המשחקים הללו אך נשמע אופטימי בתוך הזהירות שהוא מנסה להקרי۟ לשחקנים. "מדובר בנבחרת שעשתה לנו הרבה צרות בעבר וצריך לבוא אליה מוכנים". שרף גם חושש שהניצחון על הקרואטים יכנס יותר מידי לראש של שחקניו, "אנו חייבים להיות  עם הרגליים על הקרקע ולדעת שהמשימה לא הושלמה" אמר שרף ל-TELESPORT<̯strong> והוסיף: " אני מאמין בבחורים ומקווה לעשות לכולם בארץ חג שמח".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק