בעזרת השם נמלא את האורווה

בפתח תקווה מתארגנת יוזמה שמטרתה לעודד את הציבור הדתי להגיע למשחקיה של מכבי המקומית. חבר המועצה אבי בלחשטיין:" לא יכול להיות שלקבוצת צמרת יהיה קהל של שתי מוניות"

יום שלישי 11 ספטמבר 2007
אלכס נירנבורג
 חבר מועצת עיריית פתח תקווה מטעם המפד"ל, אבי  בלושטיין, מנסה לגייס את תושבי העיר הדתיים להגיע למשחקיה של מכבי פתח תקווה: בלושטיין, אוהד מושבע של הקבוצה, שכנע את ראשי המועדון לקיים את משחק הבית הקרוב מול הפועל קריית שמונה בצאת השבת ובתמורה הבטיח כי אנשי עסקים מەבילים מהמגזר הדתי וכן תושבי העיר שומרי מצוות יגיעו לאצטדיון האורווה.  

בלושטיין: "לא יכול להיות שלקבוצת צמרת כמו מכבי פתח תקווה יהיה קהל של שתי מוניות. 40 אחוזים מתושבי פתח תקווה הם דתיים ואני מנסה לקרב אותם לקבוצה".

ואיך תעשה את זה בדיוק?

"
פניתי להנהלת הקבוצה וביקשתי לקיים את המשחק מול קריית שמונה בצאת השבת. לשמחתי הם הסכימו. אדאג שיגיעו למשחק הזה הן אנשי עסקים מהמגזר הדתי והן תושבי העיר שומרי מסורת ונתחיל ליۦור זיקה בינם לבין מכבי. אני חושב שאפשר לעשות את זה".  


למה הכדורגל חשוב לך בכלל? 

"שיחקתי בקבוצות הנוער של המועדון ומאוד אכפת לי ממנו. כשומר מצוות רק התאמנתי ולא שיחקתי בשבתות".
קצת מתסכל להיות אוהד של קבוצה קטנה כזו. 

"אין לי מושג על מה אתה מדבר.  אנחנו מסיימים את הליגה   באופן קבוע בין חמש הראשונות. רק חבל שאין לנו הרבה קהל. אבל בעזרת השם נמלא את האורווה בקרוב".   

 

 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק