6

פאר נותרה במקום ה-16

דירוג טניס: הטניסאית הבכירה שלנו נותרה במקום ה-16 בעולם. אובזילר ירדה למקום ה-112. אמיר ויינטרוב הצעיר עשה את הזינוק המשמעותי ביותר ועלה למקום ה-336 בעולם

יום שני 17 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT

כמו בכל יום ראשון, פורסם דירוג ה-ATP העולמי שמדרג את הטניסאים לפי הנקודות שצברו בשבוע האחרון.

 שחר פאר, הטניסאית הבכירה שלה ממשיכה לתפוס את המקום ה-16 והיא על סף כניסה ל-15 הראשונות בעולם, כאשר היא מפגרת בשמונה נקודות אחרי דמנטייבה הרוסיה.

ציפי אובזילר, המחבט מספר 2 שלנו, ירדה שתי מקומות והיא תופסת את המקום ה-112 בעולם. אובזילר תנסה להיכנס למאיה הפותחת, בתקופה הקרובה.

בצמרת הדירוג, ממשיכה לצעוד לבדה ז̧סטין הנין, הפדרר של טניס הנשים, אשר זכתה בגראנד סלאם בארה"ב והיא ללא ספק הטניסאית הטובה בעולם כיום. 

לא פחות משלוש רוסיות, שצפויות לפגוש את נבחרת הנשים של ישראל, ממוקמות בחמישיה הפותחת. קוזנצובה שנייה, שראפובה רביעית ואנה צ'קבטדזה, ߩניצחה את שחר פאר בארה"ב, סוגרת את החמישיה. ילנה יאנקוביץ הסרבית ממוקמת שלישית.

בגיזרת הגברים, נותר דודי סלע שלנו במקום ה-105 בעולם והוא קרוב קרוב למאיה הראשונה. נועם אוקון, המחבט מספר 2 התקדם מקום אחד למקום ה- 186 בעולם. הראל לוי ירד מקו۝ אחד והתייצב על המקום ה-200 בעולם.

מי שעשה את הזינוק המשמעותי ביותר הוא אמיר ויינטרוב, שקפץ 15 מקומות בדירוג עד למקום ה-336 בעולם. 

בצמרת הדירוג לא חלו שינויים, כאשר רוז'ה פדרר, שזכה באליפות ארה"ב, ממשיך להוליך כמובן אתȠהדירוג בביטחה. אחריו באים רפאל נדאל, נובאק דיוקוביץ', ניקולאי דוידנקו ואנדי רודיק.

בדירוג הזוגות, אנדיוני שלנו, שלא נחלו הצלחה מרובה באליפות ארה"ב, ממוקמים במקום השישי בעולם עם 486 נקודות דירוג. האחים בראיין ממשיכים להתבודד בצמרת הדירוג ۢם 1070 נקודות דירוג, הרחק מכל השאר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק