קטן וטל עשויים להתחלף

גורמים הקשורים לבית"ר ירושלים ומכבי חיפה הציעו עסקת ענק שבה טל יחזור לקרית-אליעזר וקטן ישחק אצל האלופה. הנושא ייבדק בימים ۔קרובים. רוני לוי עודד את השחקנים. לוי לשחר: אני מוכן להתפטר. שחר: אתה לא עוזב

יום שני 17 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

עסקת השנה בכדורגל הישראלי הולכת ומתבשלת מאחורי הקלעים. סוכני שחקנים ומקורבים לבית"ר ירושלים ומכבי חיפה מתכננים מהלך של חילופי өחקנים בין שני המועדונים הגדולים.

העסקה אמורה לכלול מעבר של עידן טל חזרה לקרית-אליעזר בתמורה ליניב קטן שיגיע לאיצטדיון טדי. מדובר במהלך שנועד להציל את הקריירה של השניים ולשנות את האווירה הקיימת בתגובה לטענות כנגד שני השחקנים מבחינה מקצועית.
גורם המקורב למהלך אמר הבוקר ל-TELESPORT: "מכבי חיפה חולמת על עידן טל שרק צירופו יוכל להוציא את רוני לוי ויעקב שחר מהבור העמוק אליו נפלו. זה לא סוד שבית"ר ירושלים מפנטזת על יניב קטן ורוצה אותו. לפני יותר משנה היא ניהלה איתו מו"מ&quͯt;.

אותו גורם הוסיף: "מדובר אך ורק בחילופי שחקנים כי לשניים יש חוזים דומים של כחצי מיליון דולר נטו ואורך חוזה של שלוש שנים. שתי הקבוצות אינן מחזיקות בכרטיסי השחקן כאופצית מעבר לאירופה. זו עסקה שטובה לשני המועדונים ולשני השחקנים, רגע לפני שהקריירה שלהם מתרסקת".

רוני לוי עודד את השחקנים

בסיום המשחק אתמול אמר רוני לוי ליעקב שחר כי הוא מוכן לעזוב את הקבוצה באופן מיידי. שחר סירב להצעה והוריד מיד את ההצעה מסדר היום.  שחר אמר ללוי: "אני סӕמך עליך שתוציא את העגלה מהבוץ".

באימון הראשון אחרי ההפסד למכבי פ"ת, עודד רוני לוי את השחקנים וביקש מהם לעשות הכל כדי לבדוק היכן הם משפרים את יכולתם ומביאים אותה למגרש.

המאמן כינס את שחקניו לפני אימון הבוקר ועודדם: "עליכם להסתכל כל אחד על עצמו ולבדוק היכן אתם לא בסדר וכיצד אתם יכולים לשפר ולהביא את יכולתכם האמיתית למגרש. דווקא בתקופה הקשה שאנו עוברים עלינו להתאחד ויחד נוכל לצאת מהמצב שבו אנו נמצאים".

לוי הוסיף: "איש מאיתנו לא צפה שנפתח עם שלושהĠהפסדים רצופים אך יחד עם זאת זה לא הזמן להיכנס למרה שחורה. אני מצפה מכם לגלות בגרות, כיאה לכדורגלנים בעלי יכולת, ויחד כקבוצה נצא לדרך חדשה שתצדיק את המוניטין של המועדון".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק