ניפגש במוסקבה

לקראת פתיחתה של הליגה הטובה בעולם, telesport בוחרת את ארבע הקבוצות הגדולות באירופה, והשחקנים המשמעותיים שיעשו לנו את השנה.

יום שלישי 18 ספטמבר 2007
מתן שמי
פלת על כתפיו של סטיבי ג'י. ג'רארד, שהתגלה ע"י סקאוט כשהיה בן 8 בלבד, גדל להיות הכובש המצטיין אי פעם של האדומים בליגת האלופות{עם 15 שערים} ואחד הווינרים הגדולים בעולם.

  כמו בכל משחק חשוב בשנים האחרונות, גם העונה ג'רארד שיחגוג 10 שנים בקבוצה הבוגרת, יצטרך להיות במיטבו בכדי להעניק לראפא בניטס זכייה בגביע אירופי שני בשלוש השנים האחרונות, וכך יהפוך למאמן הזר המצליח ביותר בתולדות אנפילד.

  חגיגה בלבן? - ריאל מדריד  

 אלופת ספרד, והקבוצה בכושר הטוב ביותר באירופה פותחת עונה נוספת בליגת האלופות, בתקווה להחזיר את התואר המיוחל לברנבאו, ולסיים את ששת השנים הגרועות בתולדות המועדון. בכדי לשנות אווירה ולהחזיר את שמחת החיים למשחקה של ריאל, החתימה הנהלת הקבוצה בצעד תמוה ביותר את ברנד שוסטר, מאמנה של חטאפה הקטנה.

 הגרמני בן ה-47 שבילה בריאל שנӪיים בתור שחקן, התחיל ברגל שמאל את הקדנציה השנייה במדריד, ובמשחקי קדם העונה "הלבנים" לא הזכירו במאומה את הקבוצה הפנטסטית של פאביו קאפלו. הפסד מביך להמבורג, ותבוסה 3-6 בסיכום שני מפגשי הסופר קאפ נגד סביליה, סימנו את ריאל ככישלון הגדול של השנה.  אך למרות ההתחלה החלשה, שחקני הרכש חאבייר סאביולה, רויסטון דראנטה ההולנדי, וכמובן וסלי סניידר המוליך את טבלת הכובשים בספרד עם 4 שערים, מציבים את ריאל במקום הראשון "בלה ליגה" עם מאזן מושלם, ובעמדת פתיחה פנטסטית לקראת ליגת האלופות. Ȧnbsp;    

 שחקן מרכזי: רוד ואן ניסטלרוי

 למרות השלישייה ההולנדית שנחתה במדריד, דווקא המבוגר בין החבורה מסתמן כדומיננטי ביותר. רוד ואן ניסטלרוי, הכובש המצטיין בספרד אשתקד עם 25 שערים{ 17 יותר מראול שסיים שני בריאל} יהיה גם השנה החלוץ המסוכן ביותר של שוסטר, ובכדי לזכות בגביע האלופות מספר 10 עבור ריאל, ההולנדי בן ה- 31 יצטרך לתת את העונה הגדולה בחייו.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק