החפרפרת של רוני לוי

שחקני מכבי חיפה נזהרים בשיחות הפנימיות שלהם. שחקן בקבוצה: "יש בתוכנו שטינקר שעושה מזבוב פיל". הטענה היא כי קייסי העלה דברים מחדר ההלבשה לחבריו, בנאדו וברקוביץ'

יום שישי 28 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

שחקנים במכבי חיפה לא אהבו את סיפור סילוקו של אדורם קייסי מהקבוצה, בטח שלא בצורה שהדבר נעשה ומבלי לספק את הסיבה האמיתית על ידי המאמן והמועדון.

שחקן במכבי חיפה: "קשה להאמין שדווקא אדורם קייסי הותיק יחפש ללכלך על יעקב שחר ורוני לוי. אין שחקן, כולל לוי בעצמו, שלא מדבר על מצבה העלוב של הקבוצה. יכול להיות שיש בתוכנו שۗקן שהוא 'שטינקר עלוב', אחד שמכר תמורת כלום את קייסי. היום כל אמירה תופסת כותרת כאילו נלקחה מהרבי מלובאביטש. נראה שמישהו בקבוצה עושה מזבוב, פיל דורסני".

השחקנים במכבי חיפה ובקבוצות אחרות המקורבים לקבוצה מפרשים אחרת את מהלך סילוקە הדרמטי של קייסי, לעיני כל ישראל, בהליך מתוכנן כביכול.

הטענה היא שהמגן הותיק הוא מחבורתם של אייל ברקוביץ' ואריק בנאדו, שניים מהסמלים הגדולים של מכבי חיפה, שלא מצאו מקום אצל האלופה של רוני לוי. 

מקורבים טוענים כי בשיחות סלון ߩונות ובאירועים אחרים עולים דברים מתוך הקבוצה ומתוך חדר ההלבשה. סיפורים החוצים כל קו אדום במועדון שמכבד את עצמו.

בקיץ שעבר קייסי כבר היה בדרך למכבי נתניה של ברקוביץ', אך מי שתמך בהשארתו היה רוני לוי, אשר חש את עצמו נבגד.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק