חשש: קרע ברצועות לבאדיר

קשר הפועל ת"א יעבור מחר בדיקת MRI. חשש לקרע ברצועות והעדרות מהמשחק בסולנה. דני בונדר סובל משבר בלסת ויעדר חודשיים מהמגרשים

יום ראשון 30 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

מכת פציעות בהפועל ת"א. הקפטן ואליד באדיר יעבור מחר ߑדיקת MRI. באדיר נפצע במשחק מול הפועל כפ"ס ויש חשש להעדרות ארוכה של השחקן מן המגרשים. נראה כי הוא לא ישחק ביום חמישי מול סולנה השבדית.

המגו הימני דני בונדר, שנפגע במשחק מול כפר סבא, סובל משבר בלסת והוא יעדר חודשיים מהמגרשߙם. מדובר במכה קשה להפועל תל אביב ולבונדר שיוחלף על ידי עמאר מנצור.

לאחר התיקו מול הפועל  כפר סבא התפנו בהפועל תל אביב להכנות למשחק הגומלין מול סולנה השבדית במסגרת גביע אופ"א. בהפועל תל אביב מאמינים כי ניתן לעבור את השבדים לאחר̠תיקו 0:0 במשחק הראשון.

בנוגע לחוסר ההצלחה במשחקי הליגה טוענים בהפועל כי מדובר בביש מזל והשינוי המיוחל יגיע כבר במשחק הבית הבא מול מכבי הרצליה.  

בקבוצה  אופטימיים בנוגע להחלמתו של הקשר הברזילאי אבדגי' שלא שותף אמש במסגרת הליגה, אך יפתח במשחק במשחק בשבדיה לצידו של וואליד בדיר בחוליית הקישור. 

ראובן עובד, שהפגין יכולת סבירה והיה שאפתן במשחק אמש צפוי לפתוח את המשחק מול הסקנדינאבים על הספסל. ברוך דגו שספג מכה בקרסול, יהיה כשיר. 

הקשר ߞזואה אנסומבו שהורחק לאחר כניסה פראית בשחקן כפר סבא, יזומן לשיחת בירור עם המאמן גיא לוזון. בכוונת לוזון להזהיר את הקונגולזי מפני ספיגת כרטיסים אדומים נוספים. 
  

תגובות

טלספורט בפייסבוק