1

אני מרגיש פיספוס גדול

התחושות של אלישע לוי מאמן"בני סכנין יצאו החוצה לאחר התיקו 2:2 בין בני סכנין לבית"ר ירושלים הערב. בוזגלו: המטרה זה להשאר בליגה. שום: יהיו משחקים שגם נפסיד בהם

יום ראשון 30 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
לא היה חסר הרבה להפתעה הערב בדוחא, אבל המציאות הראתה אחרת.בני סכנין באירוח למופת סיימה בתיקו 2:2 מול אלופת המדינה, בית"ר ירושלים. באווירת החג, אפשר לסכם אירוע נכבד ואווירה חגיגית.

מאור בוזגלו, כוכב הערב אמר בסיום: "אנחנו מאוכזבים, אבל מדובר בבית"ר ירושלים. נסתפק גם בנקודה הזו. אנחנו נלמד מזה, וננסה לשפר. 

"אני לא החלפתי את קדוסי, כבודו מונח כאן. כיף לשחק כאן, זה מה שחשוב. מה שאנחנו עושים עכשיו זה בונוס, המטרה זה להשאר בליגה". 

יצחק שום, מאמן בית"ר אמר בסיום: "יהיו משחקים שלא נשחק טוב, ולפעמים גם נפסיד. אני שמח שבמשחק לא טוב שלנו לא הפסדנו. אם הייתי יודע מה היה קורה או מה יקרה, הייתי עושה אחרת. לא הנענו כדור מספיק טוב, אבל הגענו למשחק כבשנו והכדורגל לא קۜ".  

"זה היה משחק מאוד מעניין, משחק מאוד טוב. היינו צריכים לשחק הרבה יותר טוב, האיכות הייתה יכולה להיות יותר טוב. בשביל לנצח זה לא מספיק. סכנין היו במומנטום טוב מאוד, התוצאה משקפת". על עידן טל אמר שום: "מתי שאני ۗושב שהוא צריך לשחק, הוא ישחק. אני שמח שהשחקנים הישראלים משתפרים. השחקנים צריכים לעזור אחד לשני".

אלישע לוי, מאמן סכנין, הרגיש פיספוס בסיום: "הבאנו המון כבוד למגזר ולכדורגל. שיחקנו מול קבוצה הכי טובה בארץ, אני מרגיש ۤיספוס כל כך גדול, הגיע לנו לנצח. אני חושב שהכדורגל ניצח בסוף". 

תמונות: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק