גרשון יאמן את בולגריה

מאמנה של אולימפיאקוס, ידריך את נבחרת בולגריה החל מהקיץ הבא וינסה להעלות אותה לאליפות אירופה. במכבי תל אביב פוחדים שתבוסה נוספת עלולה לפגום במוראל של הקבוצה לקראת המשחק מול אולימפיאקוס בקפריסין

יום שני 01 אוקטובר 2007
שלמה חסיד

פיני גרשון יאמן החל מהקיץ הבא את נבחרת בולגריה. גרשון, שמעולם לא היה מועמד לאמן את נבחרת ישראל, ינסה להגיע עם הבולגרים לאליפות אירופה, אחרי נכשלה להעפיל לאליפות 2005, לאחר שהדיחו מהמשך המשחקים את נבחרת ישראל. 

גרשון ייכנס לתפקידו לקראת פתיחת מוקדמות אליפות אירופה בקיץ הבא, אחרי שבקמפיין הקודם הם היו קרובים מאוד להעפיל, אך נשארו בבית רק בגלל הפרש סלים נחות.

גרשון יהיה המאמן הישראלי הרביעי שמאמן נבחרת זרה. הראשון שעשה זאӪ היה רלף קליין, שאימן את נבחרת גרמניה בשנות ה-80. בוב גונן שאימן את נבחרת הולנד, ודייויד בלאט כמובן, שזכה עם נבחרת רוסיה באליפות אירופה האחרונה, שנערכה בספרד.

במכבי ת"א מתכוננים לאולימפיאקוס

ומכבי תל אביב החߜו בספירה לאחור לקראת המפגש המסקרן ביניהם ביום שישי בקפריסין. גרשון אמר ל-TELESPORT לקראת המשחק: "יהיה מפגש מרגש מאוד. כמובן שאנחנו רוצים לנצח. זה רק משחק אימון, אבל עם הרבה צבע. בטוח יהיה מעניין".

גם במכבי מחכים למפגש מול פיני ەיודעים שאחרי התבוסה אתמול ללובליאנה אסור להפסיד פעם נוספת, כשהחשש הוא להיות מובס פעם נוספת מול סוללת הכוכבים של אולימפיאקוס, דבר שעלול לפגוע במוראל של הקבוצה.

מנכ"ל מכבי תל אביב, צביקה שרף, אמר על התבוסה אתמול: "שיחקנו לא טוב. לא היۙנו טובים בהגנה. אנחנו עובדים קשה בשביל לשפר את הדברים".

גורם בכיר במכבי הוסיף: "לובליאנה התפוצצה עלינו. יש לנו עוד הרבה עבודה קשה. בסך הכל מכבי השנה תהיה קבוצה מצוינת, אבל איש לא ציפה מאיתנו להגיע לשיא כבר עכשיו. בשביל זה יש משחקי הרצה. ۜבדוק איפה הנקודות החלשות ולשפר אותן. עד המשחק הראשון מול לה מאן ניראה הרבה יותר טוב. הקהל יהיה גאה בקבוצה הזו". 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק